piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Już teraz zaprojektuj nawierzchnię w ogrodzie, korzystając z usług projektanta

Już teraz zaprojektuj nawierzchnię w ogrodzie, korzystając z usług projektanta

DESIGN / Projektanci / 2018-01-30 08:13:00

Stworzenie funkcjonalnej i spójnej z otoczeniem nawierzchni w ogrodzie to zadanie, które nie wszystkim przychodzi z równą łatwością. Aby mieć pewność, że ścieżki i podjazdy zostaną zaprojektowane z uwzględnieniem wszystkich niezbędnych zasad, lepiej zlecić to profesjonalistom, którzy zadbają o każdy szczegół.

Polecane sklepy

Leroy Merlin4-style.plKameleon ProjektowanieIKEAkoszela.plemiliaindelak.plZawickaIDDom DekorityPogotowie wnętrzarskieEkskluzywne wnętrzearcy ProjektOne DesignArtEfektCossma Designkropka projektDekor DesignModiquaMelaniaDesignJachalskaap.studioElite DesignAneks StudioMotivNidiaEverteFaltus&SerafinInfini Design

Spośród producentów kostki brukowej tylko nieliczni oferują usługę projektową. W ofercie Polbruk została ona podzielona na dwie opcje: 2D i 3D. Projekt każdorazowo wykonuje profesjonalista - architekt krajobrazu z doświadczeniem, który doradza nie tylko w zakresie rozplanowania poszczególnych elementów, ale także doboru odpowiednich wyrobów - kostki brukowej i elementów małej architektury.

Czym różnią się obie opcje?

Usługę projekt-2D warto wybrać, gdy wykonujemy nawierzchnię z kostki brukowej i elementów małej architektury, natomiast 3D, jeśli oprócz kostki zakupiliśmy także płyty tarasowe. W przypadku każdej z usług klient otrzymuje szczegółową specyfikację materiałową oraz konsultację z architektem na budowie. Wizualizacja 3D wygląda dużo bardziej efektownie, jednak na potrzeby standardowych projektów, np. podjazdów czy ścieżek, równie dobrze sprawdza się projekt 2D, który także uwzględnia każdy szczegół.

Dlaczego warto?

Niekwestionowanym atutem współpracy z architektem krajobrazu jest zniwelowanie ryzyka popełnienia błędów, które mogą skutkować koniecznością powtórzenia niektórych prac brukarskich. Dzięki profesjonalnie wykonanemu projektowi bez trudu oszacujemy koszty i czas niezbędny do ułożenia nawierzchni. Otrzymamy także możliwość bezpośredniego skonsultowania się z producentem, a co za tym idzie - wypytania o szczegóły dotyczące właściwości produktu oraz utrzymania go w dobrym stanie przez lata.

Z usługi projektowej Polbruk można skorzystać po wpłaceniu zwrotnej kaucji, wliczonej w koszt zakupu produktów.

Więcej o usłudze projektowej Polbruk: http://www.polbruk.pl/pl/usluga-projektowa.html

źródło: polbruk/pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe