piękny dom - twitterpiękny dom - facebook
Jeszcze więcej komfortu z serią P3 Comort

Jeszcze więcej komfortu z serią P3 Comort

AKCESORIA / Armatura sanitarna / 2017-03-16

Nie tylko w znaczeniu wygody, ale także w rozumieniu francuskiego słowa „conforter“ - wzmacniać. Wzornictwo dogłębnie zaspokaja ludzkie potrzeby, nie tylko te w zakresie wyglądu i funkcjonalności, ale także te z obszaru zmysłów. Celem designu jest oglądanie, dotykanie, używanie a także emocjonalne poruszanie użytkownika. P3 Comforts spełnia te wszystkie wymogi, i to w całkowicie lekkiej, niewymuszonej formie.

Charakterystycznym elementem designerskim umywalki P3 Comforts jest łagodnie podwyższona półka pod baterię. Oddziela ona obszar mokry komory umywalki od obszaru suchego, tworzy podest dla armatury i oferuje dużą powierzchnię do odkładania akcesoriów łazienkowych. Wąska krawędź komory nadaje umywalce lekkości i elegancji.

Produkty łazienkowe z komfortowymi właściwościami

Produkty z serii P3 Comforts oferują wiele wygodnych właściwości. Przykładowo asymetryczna umywalka meblowa (1 050 mm szerokości), która w dowolnej opcji - strona lewa lub prawa - oferuje dużą powierzchnię do odkładania. Miękkie przejścia i łagodne krawędzie dają dodatkową przyjemność dotyku.

Idealna do łazienki i toalety dla gości

W szczególności umywalka mała (450 mm szerokości) z charakterystyczną wąską krawędzią komory stanowi optymalną opcję na wykorzystanie wąskiej przestrzeni.

Przy wersji o szerokości 500 mm z bardzo wąskim wysięgiem armatura znajduje się z boku, aby zaoszczędzić jeszcze więcej cennego miejsca.

Kompleksowa oferta do łazienek dla gości, często z ograniczoną przestrzenią

Przy ograniczonych możliwościach przestrzennych łazienki dla gości seria P3 Comforts ukazuje swoje zalety także jako program kompleksowy. Umywalka stawiana w połączeniu z szafką z serii L-Cube, wanna z kabiną prysznicową OpenSpace B i miska toaletowa w wersji wiszącej stanowią zarówno funkcjonalne, jak i elastyczne rozwiązanie dla łazienki dla gości.

Również forma wanny jest zgodna z koncepcję komfortu serii P3 Comforts.

Krawędź: możliwie najwęższa. Wnętrze: możliwie największe. W ten sposób kąpiel w niesamowicie przestrzennej wannie staje się szczególnie komfortowym doznaniem. Podobnie jak w przypadku umywalek, w wannach również zastosowano miękkie przejścia i łagodnie podwyższoną krawędź boczną, która oferuje dużą powierzchnię do odkładania akcesoriów. Miękkie przejścia wanny zachęcają do przyjemnej i błogiej kąpieli, a jej przyjazna forma perfekcyjnie koresponduje z ceramiką.

Monolityczna forma bez zakłóceń

Wanna akrylowa P3 Comforts, tutaj w wersji przyściennej, może być wygodnie używana także przez dwie osoby. .

Przyjemnie miękki zagłówek zwiększa komfort kąpieli, podobnie jak opcjonalne wyposażenie z systemem do hydromasażu Duravit.

Panel sterowania znajduje się na lekko podwyższonej krawędzi wanny, która jest wystarczająco szeroka, aby posłużyć jako powierzchnia do odkładania. Wanna (1 800 x 800 mm) dostępna jest w wersji przyściennej oraz narożnej (wersja lewostronna/prawostronna).

Również wanna do zabudowy wykazuje typowe dla serii płynne formy i miękkie przejścia. Armatura znajduje się na lekko podwyższonej bocznej krawędzi, która jest jednocześnie półką.

Wanna do zabudowy dostępna jest w wymiarach 1 600 x 700 mm, 1 700 x 700 mm i 17 00 x 750 mm, a komfortowa szerokość oparcia znajduje się dowolnie po lewej lub prawej stronie. Wanna jest dostępna także w wersji dla dwóch osób w wymiarach 1 800 x 800 mm i 1 900 x 900 mm.

Brodzik montowany na równi z podłogą

Montaż brodzików z serii P3 Comforts wykonanych z innowacyjnego materiału DuraSolid® możliwy jest w trzech wersjach: na równi z posadzką, kiedy otrzymujemy jeden poziom podłogi i przestrzeni brodzika, wbudowany do połowy w posadzkę lub na posadzce. Szeroka krawędź tworzy dodatkową powierzchnię do odkładania. Osłona odpływu jest zdejmowana i zapewnia tym samym łatwe czyszczenie. Mimo niemal płaskiej powierzchni zapewniona jest wysoka wydajność odpływu.

Brodzik można połączyć z kabiną prysznicową OpenSpace i OpenSpace B marki Duravit oraz z innymi dostępnymi na rynku kabinami

Stołek pod prysznic i do przestrzeni łazienki

Jeszcze większą dawkę komfortu zapewnia stołek P3 Comforts, który można umieść także w brodziku.

Seria P3 Comforts to także miski toaletowe

Szersza o 20 mm miska toaletowa zwiększa komfort siedzenia, a jej forma idealnie komponuje się ze stylem umywalek. W przypadku miski toaletowej wiszącej z zakrytym mocowaniem DuraFix podkreślone jest jednolite wzornictwo. Innowacyjna technologia spłukiwania Duravit Rimless® zapewnia znakomitą skuteczność spłukiwania, nawet przy użyciu niewielkiej ilości wody.

Otwarty rant spłukujący miski sprawia, że jest ona szczególnie łatwa do utrzymania w czystości. W celu zapewnienia wyższego komfortu i większej higieny miskę toaletową można opcjonalnie wyposażyć w deskę sedesową z funkcją mycia SensoWash® Slim. Miski toaletowe we wszystkich wariantach

Miski toaletowe P3 Comforts są dostępne we wszystkich wariantach. Zaleta: dodatkowe 20 mm szerokości zapewnia większy komfort siedzenia.

Również w przypadku bidetu szersze wymiary umożliwiają wygodne siedzenie.

źródło: duravit/pieknydom24.pl