piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Jeszcze przyjemniejsza praca z drewnem - dzięki narzędziom Ryobi

Jeszcze przyjemniejsza praca z drewnem - dzięki narzędziom Ryobi

WYKOŃCZENIE / Sprzęt budowlany / 2018-04-12 14:37:48

Wiosna to czas, w którym zaczynamy myśleć o porządkowaniu ogrodów, zaległych renowacjach czy odwlekanych od miesięcy większych i mniejszych domowych naprawach. Kiedy pogoda sprzyja majsterkowaniu, warto zaopatrzyć się we wszechstronny sprzęt, który poradzi sobie ze wszystkimi zadaniami! Narzędzia do pracy w drewnie od Ryobi® to idealne rozwiązanie zarówno dla miłośników DIY, jak i tych, którzy marzą o wyremontowaniu domu przed zbliżającym się sezonem letnim.

Polecane sklepy

PraktikerBricomanLeroy MerlinLeroy MerlinCastoramaBrico DepotIKEA

Nowe narzędzia Ryobi® do pracy w drewnie z systemem ONE+ oferują jeszcze większą wszechstronność! Cyklinowanie parkietu czy podcięcie nierównych nóg od stolika nie będzie już stanowić żadnego problemu! Przyjemność i wygodę działania zapewnia system ONE+ z ponad 70 kompatybilnymi narzędziami do domu i ogrodu, które mogą być zasilane za pomocą dowolnego akumulatora 18 V Ryobi®.

Akumulatorowa szlifierka taśmowa akumulatorowa 18 V - R18BS-0

Dzięki imponującej szerokości paska wynoszącej 76 mm i długości 457 mm, szlifowanie dużych powierzchni nigdy nie było tak szybkie! W połączeniu z akumulatorem 5,0 Ah Ryobi® na jednym naładowaniu baterii można wyszlifować powierzchnię o wymiarach 200 x 140 cm, czyli o połowę większą przestrzeń niż tę, którą posiadają standardowych rozmiarów drzwi. Szlifierka taśmowa może być bardzo łatwo dostosowana do pozycji roboczej przy określonym zadaniu, ponieważ posiada przednią rękojeść z trójpozycyjną regulacją. Narzędzie może usunąć aż do 700 g materiału na godzinę, więc idealnie nadaje się do szlifowania drzwi, stołów i innych dużych powierzchni. Co więcej, szlifierka wyposażona jest w worek na kurz, który pomaga utrzymać czystość i porządek w miejscu pracy.

  • Cena brutto: 529 zł

Akumulatorowy strug elektryczny 18 V - R18PL-0

Dzięki regulowanej głębokości cięcia do 1,6 mm i szerokości strugania 82 mm strug elektryczny idealnie nadaje się do przycinania drzwi i okien oraz innych grubych i dużych powierzchni. Narzędzie wyposażone jest w dwustronne noże strugarskie, więc jeśli jedno ostrze zużyje się podczas pracy, wystarczy tylko odwrócić nóż, aby kontynuować działanie. Jedną z największych zalet tego urządzenia jest wytrzymała i trwała odlewana stopa aluminiowa. Z kolei ergonomiczny, miękki uchwyt i stosunkowo niska waga (2,3 kg bez akumulatora) sprawiają, że strug elektryczny jest niezwykle poręczny.

  • Cena brutto: 499 zł

Akumulatorowa frezarka do krawędzi 18 V - R18TR-0

Ta lekka frezarka górnowrzecionowa to idealny sprzęt do prac wykończeniowych oraz projektów DIY z drewna. Osiąga prędkość do 29 000 obr./min i może pociąć do 38 mm głębokości. Narzędzie wyposażone jest w dwie nasadki zaciskowe - 6 mm i 6,35 mm, pozwalające na pozostawienie perfekcyjnie czystych i wyprofilowanych krawędzi. Aby połączyć optymalną wydajność z długim czasem pracy, zalecane jest stosowanie akumulatora Lithium+ 5,0 Ah RB18L50, który umożliwia obróbkę do 22 m drewna. Dzięki precyzyjnej regulacji, urządzenie pozwala na maksymalną kontrolę głębokości, a lampa LED zapewnia doskonałą widoczność w miejscu pracy. To wszystko sprawia, że frezarka R18TR to sprzęt, który gwarantuje  lekką pracę nawet przy najtrudniejszych projektach.

  • Cena brutto: 519 zł

Narzędzie wielofunkcyjne 18 V - R18MT-0

Jako jedno z najbardziej wszechstronnych narzędzi dostępnych na rynku, R18MT od Ryobi® posiada szereg zastosowań, w tym cięcie, szlifowanie, skrobanie farb czy nawet usuwanie fug! Dzięki kompaktowej konstrukcji i głowicy obrotowej z 4 pozycjami, to narzędzie wielofunkcyjne pozwala użytkownikom pracować w ciasnych i trudno dostępnych miejscach. Ponadto, 3,2-stopniowe oscylacje i 6- pozycyjna regulacja prędkości zapewniają najwyższą kontrolę przy cięciu nie tylko drewna, ale także wielu innych materiałów, w tym plastiku i metalu. To innowacyjne narzędzie zawiera wiele akcesoriów: ostrze segmentowe, ostrze wyrzynarki, stopę szlifierską i pięć arkuszy papieru ściernego. Dzięki dołączonej do zestawu uniwersalnej przejściówce narzędzie jest kompatybilne z akcesoriami dowolnych marek. Ponadto, niewymagające użycia klucza szybkozłącze gwarantuje bezpieczną i bezproblemową wymianę akcesoriów.

  • Cena brutto: 499 zł

System ONE+ umożliwia użytkownikom korzystanie z bezprzewodowej serii narzędzi bez konieczności zakupu dodatkowych baterii i ładowarek. Ryobi® nieustannie poszerza swoją ofertę ONE+, tworząc innowacyjne narzędzia, dzięki którym zadania DIY stają się jeszcze łatwiejsze. Właśnie dlatego ONE+ to najlepszy system akumulatorowy na rynku dla wszystkich majsterkowiczów,  rodzin i właścicieli domów!

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe