piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Jesienna linia w kolekcji Halex - Włoskie smaki drewna w Trend Line
Nieduży model LIMA o wymiarach 80x80 cm, po rozłożeniu zaskoczy długością blatu – 230 cm. Fot. Halex

Jesienna linia w kolekcji Halex - Włoskie smaki drewna w Trend Line

MEBLE / Stoły i stoliki / 2014-11-25 09:44:00

Jak twierdzą projektanci wnętrz, tegoroczna jesień należy do drewna i materiałów, które się do niego upodabniają. W trend ten doskonale wpisuje się nowa kolekcja Trend Line firmy Halex. Proste sylwetki stołów wykończono bowiem czterema modnymi odcieniami dębu.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

„Przyjemność. Masz to w naturze” - przekonuje jedna ze znanych marek soków i herbat owocowych, zachęcając do ich picia w rozpoczętej w listopadzie kampanii reklamowej. Wiadomo, że nieodłącznym towarzystwem dobrej herbaty na długie jesienne i zimowe wieczory jest wygodne krzesło, ciepły pled i wciągająca lektura. Do kompletu brakuje już tylko stojącego w pobliżu stołu, na którym postawi się filiżankę gorącego napoju. Może to być na przykład jeden z nowych modeli stołów z kolekcji Trend Line, które - również w listopadzie - wprowadziła do sprzedaży firma Halex z Elbląga. Nowa kolekcja dostępna jest w czterech modnych odcieniach dębu: sonoma, san remo, dąb latte i truflowy.

POLO, VOLT, LIMA, TRIX, ROCA i FLAP to sześć modeli, które uzupełniły dotychczasową ofertę stołów z płyty laminowanej. Nowoczesna technologia produkcji w połączeniu z wykwalifikowaną załogą po raz kolejny przełożyły się na sukces tego doświadczonego producenta mebli. Stoły, choć wykonane z nowoczesnych płyt drewnopochodnych, wyglądają jakby były stworzone z surowych desek. Co więcej, w przypadku nowej kolekcji udało się oczarować nie tylko zmysł wzroku, ale i dotyku - powierzchnia stołów doskonale odzwierciedla barwę i rysunek drewna, dodatkowo także jego strukturę. Efekt wizualny udało się zatem zgrać z wyczuwalnymi cechami haptycznymi drewna.

- Nie przypadkowo o tej porze roku w naszej ofercie znalazły się cztery piękne, jesienne kolory modnych odcieni dębu, którym nadaliśmy prostą, nowoczesną formę stołów - mówi Aleksandra Wojtyniak z firmy Halex. - Nowa kolekcja Trend Line to aż sześć modeli stołów różnej wielkości, uwzględniających odmienne potrzeby przyszłych użytkowników i powierzchnię, jaką dysponują, aby je bez problemu ustawić i rozłożyć. Kolekcja powinna zainteresować osoby, które cenią piękno dębowych mebli. Stoły z kolekcji Trend Line godnie i w zaskakująco atrakcyjnej cenie zastąpią te z litego drewna. Prosta, zgrabna sylwetka stołów może być ozdobą kuchni czy jadalni urządzonych w różnych stylach. Wszystkie nowe modele mają opcję rozkładania, można przy nich zatem wypić nie tylko filiżankę herbaty, ale wygodnie zjeść obiad z rodziną czy kolację w gronie przyjaciół. Najmniejsze w wersji złożonej są FLAP i LIMA z kwadratowym blatem o wymiarach 80x80 cm. Idealnie pasują zatem do niedużych pomieszczeń, chociaż po rozłożeniu mają aż 160 (FLAP) i 230 (LIMA) cm długości. Posiadaczom licznej rodziny polecany jest natomiast model ROCA, który ze stołu o wymiarach 120 x 80 cm w „stanie spoczynku”, może być rozłożony do powierzchni 270 x 80 cm.

[[[zdjecie,5263,duze]]]

FLAP jako jedyny z kolekcji Trend Line rozkłada się na zasadzie książki. Fot. Halex

[[[zdjecie,5262,duze]]]

Stół TRIX (132/170 x 80), podobnie jak cała linia, choć wykonany z płyty, wygląda jakby był stworzony z surowych desek. Fot. Halex

 [[[zdjecie,5261,duze]]]

ROCA przy rozłożonym blacie o powierzchni 270 x 80 cm pomieści liczną rodzinę lub grono przyjaciół. Fot. Halex

źródło: halex/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe