piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Jeden przełącznik - więcej możliwości od Deante

Jeden przełącznik - więcej możliwości od Deante

AKCESORIA / Wyposażenie / 2015-12-04 11:33:54

Firma Deante wzbogaciła ofertę produktów podtynkowych o uniwersalny przełącznik funkcji, który umożliwia stosowanie aż trzech źródeł wypływu wody. Dzięki niemu można stworzyć indywidualny zestaw z dowolnie wybraną baterią podtynkową.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Minimalistyczna przestrzeń, w której główne role odgrywają elementy przypominające chromowaną biżuterię to marzenie niejednej osoby planującej remont. Obecnie coraz większą popularnością cieszą się produkty podtynkowe, pozwalające na stworzenie nowoczesnej i zarazem eleganckiej aranżacji. Przełącznik funkcji natrysku Multi-System marki Deante dopełni minimalistyczne, wysmakowane wnętrze. To uniwersalne rozwiązanie można stosować z różnymi modelami baterii natryskowych podtynkowych bez diverterów. Multi-System pozwala na wykorzystanie aż trzech źródeł wypływu wody, np. górnej głowicy, słuchawki i dysz natryskowych, bądź dolnej wylewki. Dla porównania standardowa bateria podtynkowa z przełącznikiem pozwala na wypływ wody z dwóch źródeł. Diverter można łączyć zarówno z produktami instalowanymi pod prysznicem, jak i przy wannie.

Przełącznik Multi-System jest dostępny w wersji okrągłej i kwadratowej, dzięki czemu pasuje zarówno do wnętrz, w których królują łagodne obłości, jak i kubistyczne kształty. Oddzielny diverter podtynkowy daje nie tylko swobodę aranżacji, ale też możliwość dowolnego umiejscowienia poszczególnych elementów na ścianie.

przełącznik Multi-System okrągły

  • sugerowana cena brutto: 359 zł

przełącznik Multi-System kwadratowy

  • sugerowana cena brutto: 359 zł

źródło: deante/pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe