piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Jeden domek – wiele możliwości do zabawy
4iQ

Jeden domek – wiele możliwości do zabawy

DESIGN / Ogród / 2019-07-09 16:15:17

Zabawy na świeżym powietrzu należą na pewno do najzdrowszych i bardzo często również najprzyjemniejszych. Doceniają je szczególnie dzieci, które nie wyjeżdżają na wakacje. Bieganie, gra w piłkę czy zabawa w osiedlowych ogródkach potrafią dostarczyć najmłodszym niezapomnianych wrażeń i wiele radości.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Świetnym pomysłem na  wypoczynek  w pobliżu domu jest zainstalowanie na podwórku, w ogrodzie lub na działce różnego rodzaju akcesoriów takich jak huśtawki, wieże, ścianki wspinaczkowe lub drewniane domki. Te ostatnie samodzielnie złożymy i pomalujemy na dowolne kolory. Dzięki temu uzyskają one indywidualny wygląd, a nasze dzieci nauczą się współpracy i rozwiną przydatne na każdym etapie życia cechy, jak koncentracja czy cierpliwość.

Przykłady takich domków znajdziemy w bogatej ofercie firmy 4iQ.  Jest wśród nich wielofunkcyjny model Hubert.

Domek ten ma ciekawą konstrukcję. Posadowiony na platformie posiada wypełnione bezpieczną płytą plexi okna i aż dwie małe werandy, na które prowadzą niewielkie schodki. Dodatkowo znajduje się pod nim piaskownica, a także zadaszony schowek. Wszystkie te elementy pozwalają na  wymyślanie różnych atrakcyjnych  zabaw. Hubert może więc stać się domkiem, przypominającym prawdziwy dom. Wystarczy go umeblować, ustawić na werandach doniczki z kwiatami, wokół zaaranżować uroczy ogródek z kolorowymi roślinami i wzbogacić o gadżety takie jak skrzynka na listy czy dzwonek. Kiedy umieścimy na domku flagę, wielobarwne herby i dodamy specjalne lornetki do obserwowania okolicy lub peryskopy świetnie spełni funkcję niezdobytej twierdzy, zamku a nawet bezludnej wyspy. Jeśli będziemy chcieli jeszcze bardziej uatrakcyjnić naszym pociechom zabawę, przygotujmy dla nich odpowiednie ubiory. Niezastąpione okażą się na pewno stroje księżniczek, rycerzy czy piratów.

Domek można podzielić także na kilka efektownie zaaranżowanych stref. Niech zatem wewnątrz toczy się rodzinne życie, na jednej z werand urządźmy miejsce do pracy zaś na drugiej do wypoczynku. Nie zapominajmy również o zagospodarowaniu wolnej, zacienionej przestrzeni pod domkiem i oczywiście piaskownicy. Te ostatnie świetnie sprawdzą się też podczas upałów lub niewielkiego deszczu.

Ale Hubert ma do zaoferowania najmłodszym jeszcze więcej. Konstrukcja domku pozwala na zamontowanie nawet dwóch ślizgów na różnych wysokościach. Dzieci, zamiast schodzić po schodkach z łatwością i na pewno z ogromną przyjemnością skorzystają z wybranej przez siebie zjeżdżalni. Jeśli nasz malec lubi wysiłek i chciałby w przyszłości zdobywać górskie szczyty, warto również dodać do domku bezpieczną w użyciu ściankę wspinaczkową.

Oryginalny i wielofunkcyjny Hubert dostarcza niemal nieograniczonych możliwości do zabawy. Wystarczą dobry pomysł oraz niezbędne akcesoria – zarówno te gotowe do kupienia jak też wykonane samodzielnie. Dzięki nim domek każdego dnia będzie mógł pełnić inne funkcje. I to nie tylko te rozrywkowe. Stanie się również idealnym miejscem na odpoczynek, naukę czy spotkanie z bohaterami ulubionej bajki. Jednak bez względu na to, jak go urządzimy, nasze pociechy z pewnością nie będą się w nim nudzić. Ładnie pomalowany i ozdobiony doskonale wpisze się także w naturalne otoczenie ogrodu czy działki.

Wszystkie domki z oferty 4iQ wykonane zostały z drewna sosnowego zabezpieczonego w komorach ciśnieniowych specjalnym bezchromowym impregnatem, gwarantującym długotrwałą ochronę przeciwko grzybom i owadom atakującym drewno. Domek o modułowej konstrukcji jest przeznaczony do samodzielnego montażu przy użyciu prostych narzędzi. Możemy pomalować go w dowolny sposób wszystkimi farbami przeznaczonymi do drewna na wolnym powietrzu.

 

4iQ, www.4iq.com.pl

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe