piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Janpol: Materac Ariadna - 3 kroki do dobrego snu

Janpol: Materac Ariadna - 3 kroki do dobrego snu

SYPIALNIA / Materace / 2016-02-17 10:17:00

Choć pogoda codziennie się zmienia, to bez względu na porę roku warto zadbać, aby w naszym domu znalazły się pewne stałe rozwiązania. Takie, które dopasują się do naszych potrzeb zarówno w ciepłe, jak i zimne dni. Poznajcie materac Ariadna, posiadający stronę letnią i zimową, dzięki którym idealnie dopasuje się do wymagającej aury. Z Ariadną sny będą utkane jak z bajki!

Polecane sklepy

Leroy MerlinJYSKIKEA

Solidna konstrukcja

Model Ariadna należy do grupy materaców kieszeniowych, dzięki czemu bardzo dobrze dopasowuje się do kształtów ciała. Na czym polega ten fenomen? Wkład materaca składa się z osobnych kieszeni, w których umieszczono sprężyny. Każda z nich osadzona jest osobno, co wpływa na punktową elastyczność modelu. Bez względu na wagę śpiącego, materac będzie idealnie otulał ciało. Tym samym, taka konstrukcja zapobiega jego „zapadaniu się” pod wpływem ciężaru i eliminuje problem mało estetycznych odkształceń. Taka konstrukcja zadba o spokojny sen dwóch osób śpiących na jednym posłaniu.

Końskie włosie 

Wysokiej jakości surowce to faktory, do których wagę przywiązuje wielu producentów, a przede wszystkim Fabryka Materacy Janpol. Ariadna w swoim wnętrzu zawiera wkład z końskiego włosia, które ze swoimi naturalnymi właściwościami, tworzy środowisko, gdzie nie mogą rozwijać się roztocza i bakterie. Wobec tego, zabezpiecza wnętrze materaca przed zniszczeniem i wpływa na wzrost jego higieniczności. Co więcej, włosie jest surowcem o doskonałych właściwościach termicznych, jest elastyczne i odporne na wilgoć.  [[[zdjecie,8175,duze]]]

Naturalna ochrona

Podłoże snu w postaci materaca powinno być zabezpieczone przed zanieczyszczeniami wynikającymi z codziennego użytkowania. Służy temu odpowiedni pokrowiec. Jego zakup bezpośrednio wpływa na trwałość produktu i zapobiega utracie jego właściwości. Pokrowiec dołączony do modelu Ariadna to kompozycja bawełny i owczej wełny. Dla wielu bawełna jest symbolem naturalnego, przewiewnego materiału. Bez wątpienia, to materiał o doskonałych właściwościach higroskopijnych. Co oznacza, że tkanina jest w stanie przejąć prawię połowę wytwarzanej przez organizm, podczas snu, wilgoci. Ze względu na tę właściwość, bawełna wykorzystywana jest w letniej stronie materaca. W skutek czego, materac zapewni wentylację i ochłodzi ciało w czasie ciepłych, letnich dni. W przeciwieństwie do owczej wełny, która stanowi bazę zimowej strony materaca. Surowiec ten zatrzymuje ciepło wytwarzane przez organizm ogrzewając ciało i idealnie wchłaniając pot wydzielany w czasie snu. 

Połączenie wszystkich tych cech to gwarancja wysokiej jakości snu, jakiej nie może zabraknąć w sypialni!

źrodło: janpol/pięknydom24.pl
 

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe