piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Janpol: Komfort "bez efektu falowania" - materac Zeus

Janpol: Komfort "bez efektu falowania" - materac Zeus

SYPIALNIA / Materace / 2014-02-18 12:15:00

Idealne podparcie naszych pleców podczas snu i brak „efektu falowania” - materac Zeus firmy Janpol idealnie sprawdzi się u osób mających problemy z kręgosłupem i komfortem podczas snu.

Polecane sklepy

Leroy MerlinJYSKIKEA

Siedzący tryb życia, nieprawidłowa postawa ciała i za mała dawka ruchu to główne przyczyny problemów z kręgosłupem. Nie wszystkie czynniki da się całkowicie wyeliminować, ale można zainwestować w dobrej jakości materac. Pozwoli on na odpoczynek kręgosłupa podczas snu i zniwelowanie skutków niewłaściwego trybu życia. Rehabilitacyjny materac Zeus to produkt najwyższej klasy, który zapewnia odpowiednie podparcie dla pleców umożliwiając przy tym zdrowy i komfortowy sen. Docenią go osoby, które preferują materace o wysokim stopniu twardości.   [[[zdjecie,3542,duze]]]

Wkład wykonany z lateksu doskonale pochłania wilgoć i eliminuje tzw. „efekt falowania”, co oznacza, że jedna osoba nie odczuwa ruchów drugiej. Dodatkowa warstwa z końskiego włosia powstrzymuje rozwój baterii i alergenów. Za sprawą dwustronnego pokrowca materac jest uniwersalny. Bawełna zapewnia uczucie chłodu w ciepłe dni, natomiast wełna owcza ogrzewa w czasie zimy.

  • Cena: od 1059 zł

źródło: janpol/pięknydom24.pl

 

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe