piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Jak zadbać o wełnianą odzież - nowa pralka Electrolux EWF1408WDL

Jak zadbać o wełnianą odzież - nowa pralka Electrolux EWF1408WDL

MEBLE / Sprzęt AGD / 2014-02-21 10:29:00

Kiedy temperatura spada poniżej zera, nieodłączną częścią naszej garderoby stają się ciepłe wełniane swetry, dzięki którym wszystkim zmarzluchom łatwiej jest przetrwać zimowy czas. Pielęgnacja wełnianych ubrań nie należy jednak do najprostszych i może wydawać się uciążliwa. Nowa pralka Electrolux EWF1408WDL kompleksowo rozwiązuje ten problem - otrzymała certyfikat Woolmark Gold, który daje gwarancję najwyższej dbałości o wełniane ubrania.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA
Wełna pod ochroną

Wełna jest tkaniną, która wymaga specjalnej pielęgnacji. Jeśli chcemy, by ubrania wykonane z tego materiału służyły nam jak najdłużej, powinniśmy dbać o nie w wyjątkowo delikatny sposób. Dzięki nowej pralce Electrolux EWF1408WDL staje się to niezwykle proste - wystarczy ustawić odpowiedni program, a urządzenie zajmie się resztą. Pralka została wyposażona w technologię SteamSystem, wykorzystującą parę do odświeżania ubrań i usuwania zagnieceń - tak jak ma to miejsce w profesjonalnych pralniach. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy gwarancję, że nasze, nawet najbardziej delikatne tkaniny, takie jak kaszmir, wełna, czy jedwab będą miały zapewnioną najdelikatniejszą ochronę. Jest to jedyna na rynku pralka z systemem parowym, której przyznano certyfikat Woolmark Gold.

Inteligentne pranie

W pralce Electrolux EWF1408WDL z dotykowym wyświetlaczem LCD, została zastosowana także technologia Fuzzy Logic. Oznacza to, że czujnik ciężaru oceni wielkość wsadu, podpowiadając jaka ilość detergentu będzie odpowiednia do danego prania. Program TimeManager umożliwia ustalenie długości cyklu, dopasowując go do rzeczywistych potrzeb. Z kolei funkcja UlubionePlus zapamiętuje najczęściej używany program i towarzyszące mu ustawienia, pozwalając na uruchomienie go w przyszłości za pomocą jednego przycisku. Co więcej, pralka EWF1408WDL zużywa o 20% mniej energii niż pralki klasy A+++ i pozwala zaoszczędzić wodę.

Profesjonalne rozwiązania w Twoim domu

Electrolux od ponad 90 lat tworzy innowacyjne urządzenia wykorzystywane w profesjonalnych pralniach. Dzięki długoletniemu doświadczeniu we współpracy z profesjonalistami, doskonale rozumie potrzeby swoich konsumentów. Dbając o skuteczność działania i komfort użytkowania urządzeń, przenosi innowacyjne rozwiązania do gospodarstw domowych, a pralka EWF1408WDL jest na to doskonałym przykładem.  [[[zdjecie,3595,duze]]]

źródło: electrolux/pięknydom24.pl

 

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe