piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Jak odmienić wnętrze ciekawymi detalami?
fot.By Country & Town House

Jak odmienić wnętrze ciekawymi detalami?

DESIGN / Dekoracje/Ozdoby / 2018-11-29 07:55:18

Trendy obowiązują w świecie stylizacji wnętrz. To fakt! Zasady i pomysły inspirują każdego, a dzięki trendom powstają niezapomniane aranżacje, zachwycające nawet najbardziej wymagających. W aranżacji i designie każdy szczegół musi być dopracowany, a całość - dopięta na ostatni guzik. Dlatego właśnie wykończenie wnętrza oraz jego przemyślane udekorowanie są bardzo ważne. Do takich istotnych detali należą również detale...

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEAHome&You

Czasem wszystkiego czego potrzeba, aby tchnąć trochę życia w Twoje mieszkanie, to nowa poduszka, narzuta lub piękny wazon. Dodatki są wręcz stworzone do ocieplania wnętrza. Zacznij od wymiany zasłon, pościeli, narzut i poduszek. Cienkie i zwiewne tkaniny lub wełniane pledy, mięsiste zasłony, pluszowe narzuty czy kolorowe poduszki. To Ty decydujesz, to Ty szalejesz z dodatkami.

Ważne jest także oświetlenie. Zamiast mocnych lamp sufitowych lepiej włączać mniejsze - biurkowe, podłogowe i kinkiety. A w jesienno-zimowym wnętrzu nie może zabraknąć świec, latarenek i girland, które rozpraszają mrok i wprowadzają magiczny nastrój. Więcej inspiracji poniżej.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe