piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Internetowy sklep z tapetami Muraspec
Tapeta Muraspec

Internetowy sklep z tapetami Muraspec

INNE / Inne / 2020-08-31 18:13:31

Tapety renomowanej brytyjskiej marki Muraspec, znane i cenione na rynku obiektowym (hotele, biura i restauracje), teraz dostępne są również dla klienta indywidualnego. Od lipca działa internetowy sklep marki Muraspec pod adresem www.tapety.online w którym klienci detaliczni mogą zaopatrywać się w jednostkowy asortyment.  W ofercie sklepu gama wzorów klasycznych (tapety jednolite, w pasy, typu damask), motywy  kwiatowe, botaniczne oraz szeroka paleta dekoracji geometrycznych, w tym również motywy 3D.  Wszystkie tapety mają najwyższą obiektową jakość oraz szerokość dostosowaną do potrzeb jednostkowych zastosowań (są to tzw. tapety wąskie o szerokości 70-90 cm).

 

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

W ofercie sklepu internetowego Muraspec dostępne są klasyczne tapety winylowe oraz fototapety (kolekcja Wallmotion – cyfrowe nadruki na podkładzie z winylowych tapet). Są tu również kleje i akcesoria do tapet, obrazy akustyczne (nowość), farba i tapeta tablicowa. Docelowo w planach jest też outlet. Czytelna nawigacja strony www oraz uporządkowany asortyment pozwalają  w prosty sposób i zrobić zakupy. 

-  Sklepem internetowym wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom klientów indywidualnych, którzy potrzebują tapet o wysokiej, obiektowej jakości w jednostkowych ilościach. Dotychczas realizowaliśmy praktycznie wyłącznie hurtowe zamówienia takich inwestycji jak hotele, biura, restauracje.  Nasz sklep internetowy jest otwarciem się na klienta indywidualnego, a także na projektanta wnętrz prywatnych – mówi Barbara Łukasiak, dyrektor handlowy Muraspec Polska.   

Wszystkie tapety produkowane są w Anglii, w fabryce Muraspec w East Peckham. Czas oczekiwania na zamówienie  to ok 3-4 tygodnie.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe