piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Interdoor: Drzwi na lata

Interdoor: Drzwi na lata

WYKOŃCZENIE / Drzwi i okna / 2013-10-21 14:52:00

Współczesne trendy w aranżacji wnętrz charakteryzuje przesyt stylów oraz form. Miarą nowoczesności nie są już tylko konkretne wzory czy kształty, ale własne przekonanie do tego, w otoczeniu jakich przedmiotów czujemy się najlepiej. Pożądane są więc połączenia: nieograniczone, ulubione i na lata. Takie jak drzwi INTERDOOR.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Industrializm, minimalizm czy eko design?

Przed podjęciem decyzji o drzwiach do mieszkania warto zorientować się w dostępnych możliwościach aranżacyjnych. Z czego wybrać? Wraz z restrukturyzacją przestrzeni miejskiej do użytku publicznego przekazywanych jest coraz więcej pomieszczeń w budynkach poprzemysłowych, takich jak: stare fabryki, browary lub magazyny. Rozległe, otwarte przestrzenie, wysokie sufity i duże okna cechujące tak powstałe lofty stały się marzeniem wielu. Styl wnętrza definiują surowe materiały wykończeniowe: kamień, stal lub szkło i zimne kolory: niebieski, biały, szary i srebrny. Mile widziane również detale rodem z epoki przemysłowej np. wystające rury, które zdradzają jedynie dobry smak architekta, a nie pomyłkę fachowców.

[[[zdjecie,2904,duze]]]

Nie zostanie popełnione artystyczne faux pas, gdy projektant umieści w aranżacji loftu równie modne elementy minimalizmu. Oba style hołdują stonowanej kolorystyce i prostocie, odrzucając zbędne ozdoby na rzecz sterylnej harmonii form. Wpływ minimalizmu może jednak przyczynić się do ocieplenia wnętrza poprzez charakteryzujące go beże i naturalne wykończenia. Minimalizm i eko design? Oczywiście. Planeta, społeczeństwo i nasze mieszkanie - wszystko zdaje się potrzebować kojącego dotyku matki Natury. Dlatego drewniane, wełniane czy wiklinowe dodatki oraz ogród na parapecie to nie tylko trendy, ale również gwarancja lepszego samopoczucia. Składniki już są znane. Nadszedł czas kreacji.

3 w 1 - modne drzwi

Design i jakość to cechy, które w skąpo urządzonych przestrzeniach zyskują dodatkowe znaczenie. Szczególnie, gdy wybierane są drzwi - jedne z najczęściej użytkowanych, a jednak rzadko wymienianych elementów wyposażenia mieszkania. Zarówno w industrialnych, jak i minimalistycznych wykończeniach ceniona jest klasa i smak, dlatego dobrze jest wybrać produkty, które posiadają niepowtarzalne wzornictwo i charakterystyczną konstrukcję. Drzwi INTERDOOR spełniają te wymagania, łącząc w sobie piękno designu z prostotą kształtów. Nowoczesne wzory oraz możliwość zastosowania innowacyjnych metod otwierania (System Rondo) wpisują się nie tylko w elegancką stylistykę wnętrz, ale również gusta przyjaciół i znajomych.  Gama produktów z drewnianymi wykończeniami to również ukłon w stronę eko designu. Skrzydła w kolorze orzech silver czy dąb burlington o naturalnym usłojeniu, uszlachetnią i ocieplą przestronne wnętrza loftu. Eko to również troska o środowisko. Stosowane w produktach INTERDOOR lakiery wodne są bezpieczne oraz odporne na działanie światła.

[[[zdjecie,2905,duze]]]

Drzwi to wybór na lata, dlatego producent zadbał o to, aby domownicy mieli poczucie, że ich skrzydła są nie tylko wyjątkowe, ale i trwałe. W drzwiach INTERDOOR design połączony został z solidnością wykonania. Firma jest pewna wysokiej jakości swoich produktów, które będą służyć domownikom przez lata, dlatego przygotowała ofertę „Promocja 5,5!”, w której kupujący otrzymuje wydłużony okres gwarancji na wybrane drzwi INTERDOOR - do 5,5 roku. Promocja potrwa do końca grudnia 2013 roku.

źródło: interdoor/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe