piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Inteligentny i bezpieczny dom - to proste!

Inteligentny i bezpieczny dom - to proste!

WYKOŃCZENIE / Drzwi i okna / 2018-05-15 11:01:39

Eko-Okna w standardzie oferują produkty, które spełniają najwyższe wymagania w zakresie bezpieczeństwa oraz inteligentnego sterowania domem.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Okna i drzwi otwierają dom… jednak niestety nie tylko na domowników, ale także na włamywaczy. Warto to uzmysłowić klientom i polecić im produkty, spełniające wyższe standardy bezpieczeństwa. Szeroki wachlarz takich produktów oferują Eko-Okna. Producent, jako jedyny, już w standardzie okucie swoich okien wyposaża w 6 punktów bezpiecznych na skrzydło (dla wybranych systemów).

Chcąc w jeszcze większym stopniu podnieść bezpieczeństwo okien można wyposażyć je w szereg dodatków, takich jak szyby antywłamaniowe czy klamki z kluczykiem. – Dodatkowe zabezpieczenie przed włamaniem mogą stanowić także kontaktrony, pętla alarmowa w szybie czy rolety antywłamaniowe SAR o klasie odporności na włamanie RC3 – mówi Łukasz Kucharczyk, dyrektor marketingu i rozwoju produktów.

Kolejny „słaby punkt” każdego domu to brama garażowa. Eko-Okna, jako jedyny producent, przy zakupie bram segmentowych z silnikiem Dexxo Pro, już w standardzie oferuje system alarmowy. To niezawodne rozwiązanie, opracowane we współpracy z firmą Somfy. Syrena alarmowa uruchomi się przy każdej próbie podważenia lub wyłamania panelu bramowego.

Chcąc mieć jeszcze większą kontrolę nad swoim domem i pewność, że wszystkie elementy działają bez zarzutu, warto podłączyć je do instalacji inteligentnego domu. Zdalną kontrolę nad roletami, bramą, żaluzjami, alarmem, oświetleniem, a nawet ogrzewaniem umożliwiają urządzenia Tahoma lub Connexoon. Eko-Okna właśnie ruszyły z promocją, dzięki której Klienci za darmo mogą poznać jak funkcjonuje tego typu rozwiązanie.  

– Tylko teraz dajemy naszym Klientom niezwykłą okazję do stworzenia inteligentnego domu za symboliczną złotówkę. Kupując bramę z silnikiem i pięć rolet z silnikami w technologii IO, urządzenie do zdalnego sterowania Connexoon sprzedajemy za 1 zł. Podobnie jest z zakupem 6 rolet z silnikami w technologii IO – dodaje dyrektor Kucharczyk.

Connexonn pozwala na sterowanie roletami i bramami za pomocą smartfona z każdego miejsca na ziemi. Dedykowana aplikacja pozwala nie tylko zamknąć lub otworzyć osłonę, ale także sprawdzić w jakim położeniu znajduje się w danym momencie. Ciekawą opcją jest geolokalizacja. Dzięki niej brama otworzy się automatycznie gdy auto zbliży się do podjazdu. W zależności od wyboru silnika, użytkownik może otrzymać także na telefon informację zwrotną o wykonaniu zadania. Producent oferuje także pełną pomoc technologiczną w zakresie ustawienia silników.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe