piękny dom - twitterpiękny dom - facebook
Inspira z FINECERAMIC - Twój styl, Twoja łazienka

Inspira z FINECERAMIC - Twój styl, Twoja łazienka

AKCESORIA / Armatura sanitarna / 2016-10-06 13:29:00

Łazienka to niezwykła przestrzeń, ponieważ jest prywatna, intymna, tylko nasza. Tu odpoczywamy, relaksujemy się po ciężkim dniu. Dlatego powinna być przytulna, wygodna, bezpieczna, ale także piękna. Projektując lub remontując tę przestrzeń, warto zwrócić uwagę na technologie i materiały, które sprawiają, że rozwiązania łazienkowe są nowoczesne, funkcjonalne i ekologiczne. Inspira, nowa kolekcja od Roca oferuje właśnie takie, innowacyjne podejście do projektowania przestrzeni. Zarówno miłośnicy klasyki, jak i zwolennicy kontrastowych połączeń mogą teraz stworzyć wymarzoną, oryginalną aranżację, poprzez łączenie różnych elementów serii. Umywalki Inspira w trzech kształtach okrągłe (Round), kwadratowe (Square) oraz z zaokrąglonymi brzegami (Soft) można dowolnie komponować z miskami WC i bidetami, które oferowane są wersji Round i Square. 

Najwięcej emocji podczas urządzania łazienki budzi zazwyczaj ceramika. To właśnie ona stanowi o charakterze i stylu tego wnętrza. Wysoka jakość ceramiki jest gwarancją na długie lata (a przecież taki remont robimy raz na kilkanaście lat), co w perspektywie czasu może być źródłem pokaźnych oszczędności w domowym budżecie. 

Jedną z najnowszych technologii dostępnych obecnie na polskim rynku jest FINECERAMIC® - innowacyjna formuła ceramiki opracowana przez firmę Roca. To nowe, ekskluzywne rozwiązanie technologiczne odznacza się wysoką jakością, pozwala na jeszcze większą precyzję podczas projektowania kształtu oraz detali produktów. Dzięki niemu są one lżejsze, bardziej odporne na uszkodzenia, a także łatwiejsze w utrzymaniu czystości. Rozwiązania wykonane z FINCERAMIC® to absolutnie nowe podejście do projektowania przestrzeni łazienkowej. Przy użyciu tej technologii powstała seria Inspira. W kolekcji można znaleźć elementy wyposażenia przestrzeni kąpielowej, które zaspokoją zróżnicowane gusta użytkowników. Składają się na nią produkty o różnych kształtach: okrągłe (Round), z zaokrąglonymi brzegami (Soft) oraz kwadratowe (Square). Wszystkie modele zaskakują świeżą formą, idealnie współgrają ze sobą, dają wiele możliwości tworzenia różnorodnych zestawień i zaprojektowania spersonalizowanej łazienki w dowolnym stylu. Kompozycje mogą łączyć elementy z różnych wersji, dając oryginalny efekt.  [[[zdjecie,10020,duze]]]

Kolekcja Inspira oferuje szeroką gamę umywalek nablatowych oraz umywalek z otworem przelewowym, które uzupełniają: miski WC podwieszane Rimless o dwóch kształtach (Square i Round), WC kompakt i WC kompakt Compacto, miska WC stojąca, bidety stojące i podwieszane. 

Na uwagę zasługuje miska podwieszana Inspira z technologią Rimless (czyli miska WC bez wewnętrznego kołnierza), która pozwala na łatwe utrzymanie higieny. Bezkołnierzowe rozwiązanie umożliwia spłukiwanie całej wewnętrznej powierzchni miski WC. Nie ma tam zakamarków, ostrych krawędzi czy nieoszkliwionych powierzchni. Dzięki technologii Rimless to wewnątrz muszli nie będą gromadzić się bakterie, kamień i zanieczyszczenia, utrzymanie czystości i higieny będzie niezwykle łatwe, a także ekologiczne dzięki spłukiwaniu 4 lub 2 litrami wody. Deski i pokrywy misek WC i bidetów Inspira wykonane są z wytrzymałego i innowacyjnego materiału SUPRALIT®. To nowe tworzywo stanowi połączenie żywic fenolowych, dzięki czemu jest mniej porowate, a przez to bardziej odporne na zabrudzenia. Cechuje się wysoką odpornością na UV i nie żółknie, zapewnia większy poziom higieny przy zachowaniu mocy i trwałości produktu. Seria ceramiki łazienkowej Inspira to idealny wybór dla tych, którzy szukają innowacyjnych i ponadczasowych rozwiązań.   [[[zdjecie,10019,duze]]]

źródło: roca/pięknydom24.pl