piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Inrerdoor: Skandynawskie akcenty w Twoim wnętrzu

Inrerdoor: Skandynawskie akcenty w Twoim wnętrzu

WYKOŃCZENIE / Drzwi i okna / 2013-09-23 12:05:00

Wybór odpowiednich drzwi to podstawa dla dalszej aranżacji wnętrz. Chcesz być trendy? Designerskie kawiarnie i kluby już obwieściły swój wybór na nadchodzący sezon - styl skandynawski! Naturalne materiały, jasna kolorystyka, dużo światła i ... ? Zobacz, jak odpowiednie drzwi nadadzą Twojemu mieszkaniu charakteru wyjątkowej Skandynawii.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Zapach drewnianych mebli czy skrzypienie desek podłogowych tworzą wyjątkowy klimat pomieszczenia, bez względu na jego aranżację. Warto więc zwrócić uwagę na właściwy dobór drzwi, które jako jeden z elementów najrzadziej podlegających wymianie, wyznaczają kierunek dla późniejszych, licznych metamorfoz wnętrza. Bogaty wybór rozwiązań proponuje producent drzwi marki INTERDOOR.

"W odpowiedzi na najnowsze trendy stworzyliśmy wyjątkowe drzwi w okleinach z kolekcji DI MODA w kolorach: dąb burlington i orzech silver. Pokrycie przypominające układ słojów drzewa, nadadzą pomieszczeniom niezbędnej elegancji i ciepła. Przygotowaliśmy też szczególną ofertę dla pragnących znaleźć się jeszcze bliżej przyrody: naturalne forniry z kolekcji NATURA, takie jak dąb silver i dąb griza oraz wiele innych "- opowiada Michalina Kochanowska, marketing manager marki INTERDOOR

[[[zdjecie,2788,duze]]]

Jasna przestrzeń

Niewielka ilość słonecznych dni i długie zimy charakteryzują również polskie warunki klimatyczne. Skandynawowie znaleźli jednak sposób, aby poradzić sobie z niedogodnościami pogody. Przede wszystkim: światło. Przepiękne, duże okna oraz jasna kolorystyka materiałów wykończeniowych rozświetlają i optycznie powiększają pomieszczenia. Również przy wyborze drzwi warto zdecydować się na te o jasnych barwach. Miodowe, szare, białe i beżowe odcienie dostępne w ofercie INTERDOOR wkomponują się w nawet najbardziej wyszukane koncepcje aranżacyjne. Niektóre modele posiadają również przeszklenie, które dodatkowo rozprasza światło między pokojami.

Kontrastowe połączenia

Podobno diabeł tkwi w szczegółach, więc jeśli rzeczywiście w każdym porzekadle można znaleźć ziarnko prawdy, to do aranżacji w stylu skandynawskim jeszcze jeden krok. Oprócz naturalnych materiałów i dobrego oświetlenia rolę wisienki na torcie pełnić będą szykowne akcesoria. Zadbał o nie również INTERDOOR, oferując unikalny model klamek MINIMAL LINE portugalskiej firmy TUPAI o nietypowym, smukłym kształcie z okrągłym, prawie zlicowanym z powierzchnią drzwi szyldem. Do wyboru: w kolorach szczotkowanego lub błyszczącego chromu, tytanu i niklu, stanowią zaskakujące uzupełnienie dla drewnianych drzwi. Efekt wizualny wzbogacony jest również o właściwości użytkowe. Klamki dostępne są tylko z nowoczesnym zamkiem magnetycznym, który dzięki zastąpieniu tradycyjnego języczka magnesem łączy ekskluzywną masywność skrzydeł z ich cichym zamykaniem.

[[[zdjecie,2789,duze]]]

Rozważnie łącząc wspomniane składniki zyskamy modne wnętrze, które wprawi w zachwyt rodzinę i przyjaciół. Przy aranżacji mieszkania w stylu skandynawskim nie zapominajmy jednak o tych niezmiennych elementach wyposażenia. Najwyższej jakości produkty INTERDOOR połączą oczekiwaną od drzwi funkcjonalność z niezwykłym designem prosto z północy.

źródło: interdoor/pięknydom24.pl
 

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe