piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Innowacyjne kołdry i poduszki ANTIBACTERIAL - nowość marki Wendre

Innowacyjne kołdry i poduszki ANTIBACTERIAL - nowość marki Wendre

SYPIALNIA / Tekstylia / pościel / 2016-01-11 11:52:00

Dobrze jest myśleć, że Twoja kołdra jest po prostu Twoja. Jeszcze lepiej to poczuć. Dlatego Wendre wprowadza do swojej oferty nowość - antybakteryjną kołdrę i poduszkę ANTIBACTERIAL z zaawansowaną technologią ANTIBACT™. Pozbądź się niechcianych drobnoustrojów z sypialni i śpij spokojniev z ANTIBACTERIAL.

Polecane sklepy

Leroy MerlinJYSKIKEA

Śpij spokojnie z ANTIBACTERIAL!

Codziennie używamy niezliczonej ilości kosmetyków i detergentów, aby czuć się czysto i higienicznie. Dlaczego więc nie martwimy się o to wchodząc do łóżka, które jest siedliskiem bakterii? Z myślą o zdrowym i spokojnym śnie powstała kolekcja   ANTIBACTERIAL. Te innowacyjne produkty, zawierają ANTIBACT™, czyli włókna poliestrowe z domieszką silikonu i substancji antybakteryjnej. Zastosowanie takiego wypełnienia w kołdrach i poduszkach nie tyko przeciwdziała namnażaniu się bakterii, ale również sprawia, że produkty są niezwykle miękkie i puszyste.

Poszycia kołdry i poduszki wykonano z oddychającej tkaniny syntetycznej, która doskonale filtruje powietrze. Mikrofibra, bo o niej mowa,  jest niezwykle trwała i odporna na spieranie, nawet przy wielokrotnym praniu. Dodatkowo, tkanina jest niezwykle elastyczna i przyjemna w dotyku, jak jedwab czy satyna. Działanie antybakteryjne i wysoka jakość wykonania produktów z serii ANTIBACTERIAL, zostały potwierdzone przez niemiecki Instytut Badawczy Hohenstein.

Kołdry i poduszki z wykorzystaniem włókien ANTIBACT™ dostępne w sprzedaży od 11 stycznia.

źrodło: wendre/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe