piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Innowacje poparte doświadczeniem - stelaże podtynkowe DELFIN

Innowacje poparte doświadczeniem - stelaże podtynkowe DELFIN

AKCESORIA / Inne / 2017-07-24 15:13:00

Podtynkowe zestawy instalacyjne cieszą się coraz większym zaufaniem i zainteresowaniem. Ukrycie instalacji w ścianie sprawia, że łazienka staje się bardziej przestronna, funkcjonalna i nabiera nowoczesnego charakteru.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Marka DELFIN już od niemal dekady rozwija swoje portfolio właśnie o tę grupę produktową. Obecnie wprowadza na rynek unowocześnione modele, które są jeszcze wygodniejsze w montażu i bardziej komfortowe w codziennym użytkowaniu.

Stelaże podtynkowe DELFIN - tradycja i nowoczesność

W ofercie marki DELFIN dostępne są dwa modele stelaży podtynkowych: Delfin A101 i Delfin Star. Oba charakteryzują się solidną konstrukcją, są komfortowe w użytkowaniu i ekonomiczne. Różnią się od siebie mechanizmem uruchamiania spłuczki, wyglądem i nieznacznie wymiarami. Model Delfin Star to sprawdzona i klasyczna propozycja dla tych instalatorów, którzy cenią sobie znane i sprawdzone rozwiązania. Unowocześniony model DELFIN A101 zaskarbi sympatię instalatorów jaszcze łatwiejszym montażem, a u klientów końcowych większą dyskrecją użytkowania. Marka ma także w swojej ofercie stelaże podtynkowe DELFIN do umywalek, pisuarów i bidetów, a także cztery wzory przycisków.

Nowy DELFIN A 101

Zmiany w zestawach podtynkowych do WC Delfin A101 dotyczą przede wszystkim: ramy montażowej, rękawa, uchwytu kolana odpływowego, mechanizmu sterującego, ramki przycisku oraz  kolorystyki ramy.W ramce rękawa zostało zmienione jego mocowanie do zbiornika. Montaż odbywa się poprzez zatrzaśnięcie w otworach, co znacznie przyspiesza czas instalacji. Ramki dostępne w zestawie umożliwią montaż systemu Delfin A101 w zabudowie ciężkiej i lekkiej z płyt kartonowo-gipsowych.  Nowa konstrukcja uchwytu kolana odpływowego ułatwia jego montaż. Kolano można przesuwać w poziomie i ustawiać jego głębokość w stosunku do ramy w ośmiu położeniach do 93 mm. Jest o wiele łatwiejsze do podłączenia różnych rodzajów muszli klozetowych, które wymagałyby bardziej złożonych działań podczas instalacji. Nowa seria modułów wyposażona jest wprzeprojektowany mechanizm sterującymontowany pomiędzy zaworem spustowym a przyciskiem. Dzięki pomysłowemu systemowi mechanizm jest pewnie zamocowany w zbiorniku. W celu zminimalizowania słyszalnego hałasu przycisku podczas spłukiwania, śruby stykające się z przyciskiem wyposażono w miękki kołnierz, który absorbuje wstrząsy generowane przez naciśnięcie przycisku. Także przycisk i jego system mocowania do zbiornika przeszły znaczącą modernizację, dzięki której instalacja jest szybsza i nie wymaga użycia narzędzi. Dzięki poszczególnym elementom tłumiącym, przycisk pracuje cicho i jest lepiej zamocowany do ścianki.

źródło: grupasbs/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe