Promocje i informacje Skapiec.pl

Skapiec.pl

Najpopularniejsze komody - lipiec 2013 wg Skąpiec.pl

2013-08-02 20:17:00

Komoda to bardzo praktyczny mebel, w którym można pomieścić naprawdę sporo. Sprawdza się w szczególności jako wyposażenie sypialni, ale chętnie ustawiamy ją także w salonie. Komody mają różny design, wielkość, głębokość oraz ilość szuflad, co pozwala dobrać optymalną właśnie do naszego wnętrza. Dla użytkowników porównywarki cen Skąpiec.pl najbardziej godna uwagi w lipcu okazała się Forte Komoda Ombra OMBK36.

czytaj więcej
Skapiec.pl

Najpopularniejsze baterie kuchenne - czerwiec 2013 wg Skąpiec.pl

2013-07-05 13:34:36

Baterie kuchenną różnią się od siebie nie tylko designem, ale też sposobem montażu, funkcjonalnością czy sposobem przepływu ciepłej i zimnej wody. Ci, którzy właśnie są w trakcie remontu kuchni, powinni zerknąć na najnowszy ranking baterii kuchennych. Z danych serwisu Skąpiec.pl wynika, że w minionym miesiącu użytkownicy w największym stopniu zwracali uwagę na model marki Teka ARK. W pierwszej trójce zestawienia znalazły się jeszcze baterie Franke Lula oraz Grohe Eurosmart Cosmopolitan.

czytaj więcej
Skapiec.pl

Najpopularniejsze materace - czerwiec 2013 wg Skąpiec.pl

2013-07-05 13:33:00

Zakup łóżka to jedno. Aby w pełni cieszyć się jego funkcjonalnością trzeba jeszcze kupić odpowiedni materac. Istotny jest nie tylko wymiar i grubość, ale też materiał, z którego został wykonany. Według internautów szukających materaca w serwisie Skąpiec.pl, na uwagę zasługuje Lumitex Materac kieszeniowy SuperNova. Poszukiwało go ponad 25% użytkowników. Zapraszamy do zapoznania się całym zestawieniem.

czytaj więcej
Skapiec.pl

Najpopularniejsze łóżka - czerwiec 2013 wg Skąpiec.pl

2013-07-05 13:32:18

Odpowiednie łóżko to gwarancja komfortowego snu, a co za tym idzie należyty wypoczynek. Ogromna oferta łóżek sprawia, że możemy wybierać nie tylko spośród różnorodnych wymiarów, ale też materiałów. Wśród użytkowników porównywarki cen Skąpiec.pl w czerwcu największe zainteresowanie wzbudziło drewniane łóżko Black Red White NATALIA140, kolejne miejsca zajęły drewniane łóżko MK FOAM oraz metalowe podwójne łóżko HomeStyle4u. Szczegółowy ranking poniżej.

czytaj więcej
Skapiec.pl

Najpopularniejsze listwy przypodłogowe - maj 2013 wg Skąpiec.pl

2013-06-07 22:13:00

Listwy przypodłogowe to niezbędne materiały wykończeniowe, które pozwalają skutecznie przykryć wszelkie szczeliny między podłogą a ścianą. Możemy je znaleźć w różnych kolorach, mniej lub bardziej dekoracyjne, o różnych wysokościach i długościach. W maju użytkownicy serwisu Skąpiec.pl najczęściej zwracali uwagę na listwę najazdową Effector wykonaną z mosiądzu. Jakie jeszcze znalazły się w rankingu?

czytaj więcej
Skapiec.pl

Najpopularniejsze zestawy do przedpokoju - maj 2013 wg Skąpiec.pl

2013-06-07 22:11:00

Przedpokój to miejsce, w którym nie tylko przechowujemy odzież wierzchnią, obuwie. Często lustro w przedpokoju skłania do tego, by spojrzeć na siebie tuż przed wyjściem z domu. A samo pomieszczenie jest pierwszym, do którego wchodzą nie tylko domownicy, ale też gości. Jest niejako wizytówką. Warto zatem zadbać o odpowiednie umeblowanie. Ranking przygotowany przez internetową porównywarkę cen Skąpiec.pl został zdominowany przez dwóch producentów: Cross i Fato luxmeble. Zestawy przedpokojowe Cross pojawiły się w nim aż 7 razy, ale czołowa pozycja przypadła w udziale Fato luxmeble Zestaw BARNEY 4.

czytaj więcej
Skapiec.pl

Najpopularniejsze cegły, bloki, pustaki - maj 2013 wg Skąpiec.pl

2013-06-07 22:09:00

Lato to najlepszy czas na wszelkie prace remontowo - budowlane. Właśnie teraz intensywnie poszukujemy materiałów, z których powstanie nasz dom czy garaż. Z danych serwisu Skąpiec.pl wynika, że w maju najczęściej poszukiwane były pustaki Wienerberger oraz cegły ręcznie formowane Nellisen. Zapraszamy do zapoznania się z całym zestawieniem.

czytaj więcej
Skapiec.pl

Najpopularniejsze kominki i piece wolnostojące - kwiecień 2013 wg Skąpiec.pl

2013-05-15 15:16:00

Kominki i piece wolnostojące nie tylko cieszą oko, ale dają też ciepło. Ich zakup, wbrew pozorom nie jest wcale uzależniony od poru roku. Nie ma też reguły co do tego, który model jest najlepszy, bo każdy ma inne oczekiwania. Z danych serwisu Skąpiec.pl wynika, że w minionym miesiącu popularnością cieszyły się bardzo różne kominki. Pierwsze miejsce przypadło w udziale nowoczesnemu kominkowi elektrycznemu Optiflame kominek DIMPLEX Ritz 1705. Na podium znalazł się jeszcze piec wolnostojący Romotop HARO oraz tradycyjny Kominek Meksykański na taras z grillem.

czytaj więcej
Skapiec.pl

Najpopularniejsze dywaniki łazienkowe - kwiecień 2013 wg Skąpiec.pl

2013-05-15 15:14:56

Aranżacja przestrzeni w łazience to nie tylko wybór odpowiedniego sprzętu AGD czy armatury. Wiele zależy od dodatków. Jednym z nich są dywaniki łazienkowe, które z racji szerokiej gamy wzorów i kolorów można z łatwością dopasować do wystroju swojej łazienki. Wśród użytkowników porównywarki cen Skąpiec.pl największe zainteresowanie w kwietniu wzbudzały dywaniki łazienkowe Borneo . Producent ten zdominował nie tylko pierwszą trójkę, ale też całe zestawienie, w którym jego produkty pojawiły się aż 6 razy.

czytaj więcej
Skapiec.pl

Najpopularniejsze szafki nocne - kwiecień 2013 wg Skąpiec.pl

2013-05-15 15:13:31

Odpowiednia szafka nocna potrafi nadać charakteru całej sypialni. Możemy wybrać klasyczne lub bardziej nowoczesne. Wszystko w zależności od tego, jaką koncepcję aranżacyjną obraliśmy. Z danych porównywarki cen Skąpiec.pl wynika, że w minionym miesiącu Internauci zwracali uwagę na bardzo różne modele. W szczególności zaś upodobali sobie szafkę nocną Forte Monsun. Zapraszamy do zapoznania się z całym zestawieniem.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2014, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P