Promocje i informacje Skapiec.pl

Skapiec.pl

Najpopularniejsze łóżka - sierpień 2013 wg Skapiec.pl

2013-09-25 15:21:16

Łóżko to stały element wyposażenia sypialni. Przede wszystkim powinno być wygodne, ale nie bez znaczenia jest również jego wygląd, który w dużej mierze wpływa na charakter całego pomieszczenia. Choć coraz częściej chętnie zerkamy w stronę łóżek skórzanych tapicerowanych, to jednak drewniane wciąż cieszą się popularnością. Z danych serwisu Skąpiec.pl wynika, że w sierpniu najwięcej osób zwracało uwagę na drewniane łóżko Black Red White Natalia, ale w całym zestawieniu pojawiają się łóżka bardzo różnorodne.

czytaj więcej
Raport specjalny Skąpiec.pl: Armatura kuchenna

Raport specjalny Skąpiec.pl: Armatura kuchenna

2013-09-13 16:10:00

Mamy nadzieję, że lektura niniejszej publikacji pomoże Wam w znalezieniu idealnych elementów armatury kuchennej i przybliży Wam nieco tę tematykę. Przygotowując raport zadaliśmy sobie pytania o ulubione marki polskich internautów, ich preferencje w zakresie wyglądu armatury czy materiałów, z których powinny być wykonane poszczególne elementy. Tradycyjnie już opracowaliśmy również rankingi najpopularniejszych produktów z czterech omawianych kategorii. Do współpracy przy tworzeniu raportu zaprosiliśmy specjalistów z dziedziny armatury i aranżacji kuchni. Dziennikarze, blogerzy i przedstawiciele znanych i cenionych producentów specjalnie dla Państwa przygotowali krótkie poradniki zakupowe oraz wskazówki dotyczące wyboru zlewozmywaka i baterii kuchennej. Patron medialny - pięknydom24.pl

czytaj więcej
Skapiec.pl

Najpopularniejsze żyrandole - lipiec 2013 wg Skąpiec.pl

2013-08-02 20:22:00

Żyrandole to bardzo efektowne oświetlenie, które potrafi nadać charakteru całemu pomieszczeniu. Zwłaszcza te bardzo ozdobne przyciągają wzrok. Wybór jest kwestią gustu, bo wiele osób może stawiać na klasyczne modele, jedynie z drobnymi akcentami ekstrawagancji. Internauci poszukujący żyrandola w porównywarce cen Skąpiec.pl zainteresowani byli w lipcu bardzo różnymi modelami. Zapraszamy do zapoznania się z rankingiem.

czytaj więcej
Skapiec.pl

Najpopularniejsze drzwi zewnętrzne - lipiec 2013 wg Skąpiec.pl

2013-08-02 20:20:00

Od tego, jakie drzwi zewnętrzne wybierzemy do naszego domu lub mieszkania, zależy przede wszystkim nasze bezpieczeństwo. Coraz więcej osób zwraca uwagę na funkcję antywłamaniową. Dla większości jednak większe znaczenie ma po prostu wygląd. A ten może być naprawdę różnorodny. Użytkownicy porównywarki cen Skąpiec.pl przede wszystkim zwracali uwagę na drzwi marki Gerda. One znalazły się na w pierwszej trójce zestawienia.

czytaj więcej
Skapiec.pl

Najpopularniejsze komody - lipiec 2013 wg Skąpiec.pl

2013-08-02 20:17:00

Komoda to bardzo praktyczny mebel, w którym można pomieścić naprawdę sporo. Sprawdza się w szczególności jako wyposażenie sypialni, ale chętnie ustawiamy ją także w salonie. Komody mają różny design, wielkość, głębokość oraz ilość szuflad, co pozwala dobrać optymalną właśnie do naszego wnętrza. Dla użytkowników porównywarki cen Skąpiec.pl najbardziej godna uwagi w lipcu okazała się Forte Komoda Ombra OMBK36.

czytaj więcej
Skapiec.pl

Najpopularniejsze baterie kuchenne - czerwiec 2013 wg Skąpiec.pl

2013-07-05 13:34:36

Baterie kuchenną różnią się od siebie nie tylko designem, ale też sposobem montażu, funkcjonalnością czy sposobem przepływu ciepłej i zimnej wody. Ci, którzy właśnie są w trakcie remontu kuchni, powinni zerknąć na najnowszy ranking baterii kuchennych. Z danych serwisu Skąpiec.pl wynika, że w minionym miesiącu użytkownicy w największym stopniu zwracali uwagę na model marki Teka ARK. W pierwszej trójce zestawienia znalazły się jeszcze baterie Franke Lula oraz Grohe Eurosmart Cosmopolitan.

czytaj więcej
Skapiec.pl

Najpopularniejsze materace - czerwiec 2013 wg Skąpiec.pl

2013-07-05 13:33:00

Zakup łóżka to jedno. Aby w pełni cieszyć się jego funkcjonalnością trzeba jeszcze kupić odpowiedni materac. Istotny jest nie tylko wymiar i grubość, ale też materiał, z którego został wykonany. Według internautów szukających materaca w serwisie Skąpiec.pl, na uwagę zasługuje Lumitex Materac kieszeniowy SuperNova. Poszukiwało go ponad 25% użytkowników. Zapraszamy do zapoznania się całym zestawieniem.

czytaj więcej
Skapiec.pl

Najpopularniejsze łóżka - czerwiec 2013 wg Skąpiec.pl

2013-07-05 13:32:18

Odpowiednie łóżko to gwarancja komfortowego snu, a co za tym idzie należyty wypoczynek. Ogromna oferta łóżek sprawia, że możemy wybierać nie tylko spośród różnorodnych wymiarów, ale też materiałów. Wśród użytkowników porównywarki cen Skąpiec.pl w czerwcu największe zainteresowanie wzbudziło drewniane łóżko Black Red White NATALIA140, kolejne miejsca zajęły drewniane łóżko MK FOAM oraz metalowe podwójne łóżko HomeStyle4u. Szczegółowy ranking poniżej.

czytaj więcej
Skapiec.pl

Najpopularniejsze listwy przypodłogowe - maj 2013 wg Skąpiec.pl

2013-06-07 22:13:00

Listwy przypodłogowe to niezbędne materiały wykończeniowe, które pozwalają skutecznie przykryć wszelkie szczeliny między podłogą a ścianą. Możemy je znaleźć w różnych kolorach, mniej lub bardziej dekoracyjne, o różnych wysokościach i długościach. W maju użytkownicy serwisu Skąpiec.pl najczęściej zwracali uwagę na listwę najazdową Effector wykonaną z mosiądzu. Jakie jeszcze znalazły się w rankingu?

czytaj więcej
Skapiec.pl

Najpopularniejsze zestawy do przedpokoju - maj 2013 wg Skąpiec.pl

2013-06-07 22:11:00

Przedpokój to miejsce, w którym nie tylko przechowujemy odzież wierzchnią, obuwie. Często lustro w przedpokoju skłania do tego, by spojrzeć na siebie tuż przed wyjściem z domu. A samo pomieszczenie jest pierwszym, do którego wchodzą nie tylko domownicy, ale też gości. Jest niejako wizytówką. Warto zatem zadbać o odpowiednie umeblowanie. Ranking przygotowany przez internetową porównywarkę cen Skąpiec.pl został zdominowany przez dwóch producentów: Cross i Fato luxmeble. Zestawy przedpokojowe Cross pojawiły się w nim aż 7 razy, ale czołowa pozycja przypadła w udziale Fato luxmeble Zestaw BARNEY 4.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2014, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P