Jeśli farba, to tylko inteligenta

Jeśli farba, to tylko inteligenta

Poleć znajomemu
2017-12-12 08:11:00

CIQ, farba o właściwościach termoizolacyjnych, to zupełna nowość na rynku. Zimą zatrzymuje ciepło, a latem ogranicza nagrzewanie w domu.  Do tego doskonale kryje, tworząc bardzo trwałe powłoki   o przedłużonej trwałości. CIQ - farba wyprodukowana przez Polifarb Kalisz to prawdziwa innowacja.

CIQ to zaawansowana technologicznie farba termointeligentna bardzo wysokiej jakości. Tym, co zdecydowanie odróżnia CIQ od farb dostępnych na rynku, są termoizolacyjne właściwości tego produktu.  Dzięki zastosowanemu w niej nowemu systemowi mikrosfer, farba CIQ ma bardzo wysokie zdolności odbijania promieniowania cieplnego - a to sprawia, że produkt zatrzymuje ciepło zimą i ogranicza nagrzewanie pomieszczenia latem. CIQ najskuteczniej spośród farb dostępnych na rynku, izoluje ściany budynku - ściana pokryta farbą CIQ odbija aż do 95% promieniowania cieplnego. Termoizolacyjne właściwości farby przekładają się na zauważalną oszczędność kosztów ogrzewania domu.

To jednak nie wszystkie zalety tego produktu. Nowa farba CIQ doskonale kryje, tworząc na ścianach  i sufitach wyjątkowo trwałe powłoki o przedłużonej żywotności, odporne na wielokrotne zmywanie, a także na grzyby i pleśń. Dodatkowo jest prosta w użyciu - bardzo łatwo rozprowadza się na ścianie, a pomalowana nią powierzchnia staje się przyjemna i ciepła w dotyku. CIQ wyróżnia również doskonała elastyczność, która ogranicza powstawanie rys i pęknięć.

Farba występuje w białym kolorze, można ją jednak barwić przy użyciu dostępnych pigmentów, co nie wpływa na jej właściwości. CIQ to farba przyjazna zdrowiu i środowisku - jest produktem ekologicznym.

źródło: polifarb kalisz/pieknydom24.pl

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P