Uttermost  - jedna z najszerszych kolekcji mebli i akcesoriów na świecie

Uttermost - jedna z najszerszych kolekcji mebli i akcesoriów na świecie

Poleć znajomemu
2017-11-29 07:38:00

Powiedzieć o kolekcji marki Uttermost, że jest bardzo bogata, to zdecydowane za mało. Tak szerokim wyborem wzorów może pochwalić się niewiele marek. Zaledwie kilka z nich ma portfolio na miarę  amerykańskiej firmy.

Założona ponad czterdzieści lat temu przez Boba i Bellę Cooperów marka Uttermost do dziś pozostaje w rękach rodziny. Ta na wskroś amerykańska firma oferuje meble w spektakularnym stylu. Hołduje nie tylko tamtejszej estetyce, ale też stylowi życia i wartościom. Również jej projektanci są Amerykanami, a szczególne miejsce wśród nich zajmuje Carolyn Kinder. Jej współpraca z Uttermost trwa nieprzerwanie od niemal dwudziestu lat. W tym okresie stworzyła wiele modeli lamp i dekoracji. Jej pasja do projektowania została doceniona przez „Amerykańska Akademię Umiejętności”, która jako pierwszej kobiecie, przyznała jej nagrodę w kategorii „Sztuka”. Carolyn wraz z innymi projektantami tworzy jedną z najbogatszych i najbardziej zróżnicowanych ofert wyposażenia domu na świecie. W portfolio Uttermost znajdują się: meble, dywany, różnego rodzaju lampy, alternatywne dekoracje ścienne, zegary, dekoracyjne lustra i inne akcesoria.

źródło: pieknydom24.pl

M_13311 M_13312 M_13313 M_13314 M_13315 M_13316
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P