Promocja do kwadratu trwa! Gwarancja na urządzenia Franke nawet do 5 lat

Promocja do kwadratu trwa! Gwarancja na urządzenia Franke nawet do 5 lat

Poleć znajomemu
2017-11-24 12:25:00

Polacy coraz częściej zwracają uwagę na rozwiązania technologiczne urządzeń kuchennych i są skłonni wydać więcej, jeśli widzą, że w zamian otrzymają dodatkowe korzyści. Dlatego „Promocja do kwadratu” firmy Franke, przedłużająca czas gwarancji urządzeń - nawet do 5 lat - idealnie wpasowuje się w oczekiwania klientów, ponieważ kupując szwajcarskie, nowoczesne systemy kuchenne zyskuje się sprzęt, który służy przez długie lata.

Produkty Franke postrzegane są jako godne zaufania ze względu na szwajcarski rodowód marki, innowacje technologiczne oraz uniwersalne wzornictwo. Pragmatyczni Polacy chętnie korzystają z „Promocji do kwadratu” Franke, gdyż wraz z bardzo atrakcyjnymi warunkami zakupu więcej niż 2 urządzeń kuchennych otrzymują wydłużony okres gwarancji. Promocją objęte są okapy, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki mikrofalowe. Przy zakupie dwóch, dowolnych urządzeń Franke, dwuletni okres gwarancji wydłużony zostaje do lat czterech. Natomiast przy zakupie trzech (lub więcej) urządzeń, standardowa dwuletnia gwarancja wydłużona zostaje, aż do lat pięciu. To doskonała oferta dla wszystkich urządzających właśnie swoją nową kuchnię, poszukujących rozwiązań praktycznych, niezawodnych i jednocześnie spójnych wzorniczo.

Dzięki „Promocji do kwadratu” firmy Franke można stworzyć swój idealny system kuchenny. Szczególnie, że Franke oferuje także niezwykle atrakcyjne ceny na zakup kolejnych urządzeń marki. Przy zakupie trzech urządzeń, czwarte dowolne urządzenie Franke można nabyć za 50% ceny. Przy zakupie czterech dowolnych urządzeń kuchennych, piąty produkt Klient otrzymuje za 1 zł. Oferta ta obejmuje również zakup zlewozmywaków i baterii kuchennych.   Promocja do kwadratu trwa! Gwarancja na urządzenia Franke nawet do 5 lat

Nikogo nie trzeba przekonywać, że warto wyposażyć kuchnię w wysokiej jakości urządzenia na długie lata. Sterowanie płytą indukcyjną za pomocą Slidera z bezpośrednim wyborem, pre-definiowane programy pieczenia w piekarnikach czy cichy i wydajny okap, zsynchronizowany z płytą grzewczą to atuty, od których można i warto się uzależnić. Jaki sprzęt wybrać do swojej kuchni marzeń? Dylemat ten rozwiązuje firma Franke oferująca nie tylko kuchenne rozwiązania systemowe ale i sprzedaje je w promocyjnych zestawach. Trzeba się śpieszyć, akcja trwa do 31 marca 2018 roku.

źródło: franke/pięknydom24.pl

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Franke

Od ponad 100 lat marka Franke jest synonimem jakości i innowacji w projektowaniu oraz produkcji systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Franke jest ambasadorem szwajcarskiej jakości i precyzji, która wyróżnia zlewozmywaki i baterie, ale także okapy, płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów, produkowane przez firmę. Franke, z główną siedzibą w Aarburgu (Szwajcaria), zatrudnia 11 tysięcy pracowników na całym świecie i ma ponad 80 oddziałów w przeszło 40 krajach. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny w Sękocinie Nowym pod Warszawą i ponad 40% udział w krajowym rynku zlewozmywaków.

dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P