BLACK FRIDAY w BoConcept

BLACK FRIDAY w BoConcept

Poleć znajomemu
2017-11-22 15:07:37

Czas otworzyć przedświąteczny sezon zakupowy! W dniach 24-26 listopada we wszystkich salonach BoConcept odbędzie się weekend pełen promocji. Klienci duńskiej marki będą mogli skorzystać ze specjalnie dla nich przygotowanego rabatu, które będzie dostępny we wszystkich salonach w Polsce i na świecie.

Popularny nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale i coraz bardziej w Europie Black Friday wypada w tym roku 24 listopada. Piątek tuż po amerykańskim Święcie Dziękczynienia rozpoczyna okres wyczekiwanych wyprzedaży. Marka BoConcept wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów i proponuje wyjątkową promocję przez cały weekend.

W dniach 24-26 listopada br. we wszystkich salonach BoConcept będzie czekać specjalna przedświąteczna oferta: rabat w wysokości 20% na wszystkie meble z aktualnej oferty, które zostaną zamówione lub kupione podczas obowiązywania promocji. Jedynym warunkiem skorzystania z oferty jest kolor zamawianego produktu - rabat obejmuje tylko meble i dodatki w kolorze czarnym lub jej pochodnych odcieni.

Black Friday w BoConcept, otwierający przedświąteczny sezon zakupowy, to doskonała okazja na upolowanie wyjątkowych prezentów w atrakcyjnych cenach dla siebie i najbliższych. To także doskonały moment aby wprowadzić do swojego wnętrza ponadczasową klasyczną czerń i zaoszczędzić przy tym 20%.

źródło: boconcept/pieknydom24.pl

dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P