Essential Home - styl retro w nowej odsłonie

Essential Home - styl retro w nowej odsłonie

Poleć znajomemu
2017-08-23 11:17:00

Sklep internetowy AlmiDecor.com wprowadził do swojej oferty nową markę - Essential Home. To meble sugestywne, nawiązujące do przełomu lat od 30. do 60. z powiewem nowoczesności.

Essential Home to marka, która projektuje meble, oświetlenie i dekoracje w stylu retro, nawiązujące do lat 30., 40., 50. i 60. Firma na pierwszym miejscu stawia nie tylko na wyjątkowy design, ale przywiązuje ogromną wagę do wysokiej jakości produktów.

W projektach marki ważną rolę odgrywa harmonia, klasyczne nieskomplikowane formy oraz eksperymenty z materiałami, co w efekcie ma uczynić pomieszczenie bardziej intymnym i przytulnym. Ich produkty to prawdziwa kombinacja kolorów, materiałów i popis wzornictwa. Każdy mebel jest elegancki i luksusowy. Marka potrafi także zaskoczyć - np. oryginalnym projektem komody Monokles Sideboard, która jest prawdziwą eksplozją futuryzmu.

Essential Home pobiera inspirację z wielu epok. Patrząc na te produkty mamy wrażenie, że podróżujemy w czasie - to meble i dodatki, które tworzą pomost między przeszłością i teraźniejszością. Są bardzo wygodne i dopracowane w każdym detalu po to, by nie tylko stanowiły oryginalny akcent we wnętrzu, ale były maksymalnie funkcjonalne. 

źródło: almidecor/pieknydom24.pl

M_12397 M_12398 M_12399
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P