Jak sprzedać swój projekt - warsztaty dla projektantów

Poleć znajomemu
Jak sprzedać swój projekt - warsztaty dla projektantów 2017-07-18 08:00:02

Na tegorocznej edycji Wawa Design Festiwal odbędą się dwudniowe warsztaty „Jak sprzedać swój projekt?”. To doskonała okazja, by zwiększyć swoje umiejętności w zakresie prezentacji, negocjacji i marketingu. Zapisy już trwają.

Warsztaty „Jak sprzedać swój projekt?” odbędą się w pierwszych dniach festiwalu - 9 i 10 września w Centrum Kreatywności na warszawskiej Pradze (ul. Targowa 56). Poprowadzi je Renata Paczkowska, trenerka biznesu z wieloletnim doświadczeniem menadżerskim, która była zaangażowana w liczne projekty związane z designem, takie jak ImagineCup czy Gdynia Design Days. Od początku związana jest również z Wawa Design Festiwal.

Zaprezentuj się lepiej

Podczas warsztatów projektanci i twórcy designu zdobędą umiejętności, które pomogą im lepiej odnaleźć się w warunkach rynkowych i zwiększyć swoją konkurencyjność. Szkolenie będzie prowadzone w taki sposób, by zdobytą wiedzę teoretyczną móc od razu wcielić w życie. Aż 70% czasu zostanie poświęcone ćwiczeniom praktycznym - analizie przykładowych sytuacji i wspólnym poszukiwaniu rozwiązań.

Ruszyła rejestracja

Rejestracja na warsztaty „Jak sprzedać swój projekt?” już się rozpoczęła i trwa do 5 września. Bilety sprzedawane są w dwóch turach. Osoby, które zgłoszą się przed 31 lipca, za dwudniowe szkolenie zapłacą 200 zł. Po 1 sierpnia cena warsztatów wzrośnie do 250 zł. Więcej informacji na stronie warsztatyck.evenea.pl i na Facebooku: https://www.facebook.com/events/291494847983881.

źródło: pieknydom24.pl

dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P