FRANKE - Płyta indukcyjna Franke Mythos zwycięzcą TOP DESIGN AWARD 2017

FRANKE - Płyta indukcyjna Franke Mythos zwycięzcą TOP DESIGN AWARD 2017

Poleć znajomemu
2017-03-16 11:32:00

14 marca 2017, w Poznaniu, podczas uroczystej gali poznaliśmy laureatów 9. edycji konkursu TOP DESIGN AWARD 2017. W gronie zwycięzców, w kategorii Kuchnia znalazła się płyta indukcyjna Mythos FHMT 806 3 FLEXI INT - flagowy produkt marki Franke. Jury plebiscytu doceniło nowoczesne wzornictwo, prostą formę, funkcjonalność, szwajcarską najwyższą jakość wykonania oraz ergonomiczność płyty.

Zgłoszone w konkursie produkty oceniało jury złożone z ekspertów z dziedziny designu, architektury, mediów wnętrzarskich. Zwycięskie produkty TOP DESIGN AWARD 2017 wyróżnia funkcjonalność, jakość zastosowanych do produkcji materiałów, innowacyjność i ergonomia.

Franke Mythos to propozycja dla miłośników pięknych i ergonomicznych sprzętów kuchennych, które gwarantują przyjemność z codziennego przygotowywania posiłków. Płyta indukcyjna Mythos łączy w sobie wszystkie ważne dla użytkownika aspekty - jest niezwykle intuicyjna, precyzyjna, bezpieczna i piękna. Wyróżnia się nowoczesną formą, uniwersalną stylistyką i najwyższą jakością wykonania. Wykonana z ceramicznego, czarnego szkła z sześcioma polami grzewczymi jest synonimem oszczędności czasu i energii. Do płyty można z łatwością dopasować okap i zlewozmywak z linii Franke Mythos.

W wydarzeniu udział wzięli miłośnicy architektury, wnętrz i designu, osoby poszukujące inspiracji w aranżacji, producenci i projektanci wnętrz. Wystawę nagrodzonych produktów można obejrzeć podczas Arena DESIGN na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 14-17 marca 2017.

źrodło: franke/pięknydom24.pl

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Franke

Od ponad 100 lat marka Franke jest synonimem jakości i innowacji w projektowaniu oraz produkcji systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Franke jest ambasadorem szwajcarskiej jakości i precyzji, która wyróżnia zlewozmywaki i baterie, ale także okapy, płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów, produkowane przez firmę. Franke, z główną siedzibą w Aarburgu (Szwajcaria), zatrudnia 11 tysięcy pracowników na całym świecie i ma ponad 80 oddziałów w przeszło 40 krajach. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny w Sękocinie Nowym pod Warszawą i ponad 40% udział w krajowym rynku zlewozmywaków.

dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P