Roca na targach ISH 2017 Gdzie przeszłość przeplata się z przyszłością

Roca na targach ISH 2017 Gdzie przeszłość przeplata się z przyszłością

Poleć znajomemu
2017-03-15 12:06:00

Firma Roca świętując stulecie swojego powstania, na tegorocznych targach ISH we Frankfurcie prezentuje niezwykłe kolekcje na stoisku Roca Mall. Ten nowy koncept stoiska o powierzchni ponad 1000 m2,  stworzony na podobieństwo centrum handlowego, umożliwia spojrzenie w jednym miejscu na przeszłość, teraźniejszość i przyszłość kolekcji i produktów marki.

Beyond i Carmen. Spojrzenie w przyszłość z szacunkiem dla 100 lat tradycji

Myśląc o przyszłości, Roca prezentuje ekskluzywną kolekcję ceramiki Beyond, wykonaną z Fineceramic®  innowacyjnej formuły ceramiki opracowanej przez Roca. Propozycja ta wpisuje się w urbanistyczne trendy, wykorzystując wyjątkowe możliwości projektowania, jakie daje to ekskluzywne rozwiązanie technologiczne. Z drugiej strony, kolekcja Carmen, będąc rekonstrukcją wyjątkowo popularnego przed laty modelu, jest ukłonem w stronę tradycji. Klasyczna umywalka Carmen powraca po latach, przywodząc na myśli klimat dawnych dni, rozrastając się w nową, kompletną kolekcję, wyposażoną w najnowocześniejsze rozwiązania, takie jak innowacyjne toalety Rimless.   Roca na targach ISH 2017 Gdzie przeszłość przeplata się z przyszłością

In-Wash® i Inspira. Przemyślana propozycja dedykowana indywidualnemu użytkownikowi

Roca Mall prezentuje także najbardziej popularne produkty oferowane  na rynku. Jest wśród nich, między innymi,  toaleta myjąca  In-Wash®, wyposażona w przyjazny interfejs, zaprojektowana z wykorzystaniem innowacyjnych technologii, ukrytych w eleganckim korpusie. Niemniejszym zainteresowaniem cieszy się, również zaprezentowana na targach, kolekcja Inspira, zawierająca zarówno ceramikę jak i meble, zaprojektowane w trzech różnych, ale komplementarnych stylach, umożliwiających dowolne łączenie elementów zestawu w zindywidualizowany projekt łazienki.

Armani/Roca. Miejsce na ekskluzywność

Na stoisku Roca Mall podczas ISH 2017, swoją premierę miała nowa kolekcja Armani/Roca, zaprezentowana pod nazwą Baia. Raz jeszcze Giorgio Armani pokazuje swoje oddanie idei komfortu, która w przestrzeni łazienkowej, wyraża się w kombinacji elementów pozwalających na osiągnięcie maksymalnej elastyczności i zdolności do adaptacji. Projekt estetycznie nawiązuje do przeszłości, ale stylizacja retro została przełamana przez implementację awangardowej technologii. W rezultacie powstała kolekcja równie współczesna jak ponadczasowa, wpisująca się w dobrze znaną filozofię Giorgio Armani.

źrodło: roca/pięknydom24.pl

 

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Roca

ROCA oferuje produkty wyposażenia łazienki, kładąc nacisk na ich design i funkcjonalność. W ofercie firmy znajdują się kompleksowe wyposażenie przestrzeni łazienkowej – ceramika, baterie, stelaże podtynkowe i przyciski, wanny, meble łazienkowe oraz dodatki, i płytki ceramiczne. Firma zatrudnia 21 100 pracowników, posiada 76 zakładów produkcyjnych i jest obecna w ponad 135 krajach na całym świecie. ROCA jest światowym liderem w swojej branży. Grupa z hiszpańskim kapitałem dominuje nie tylko na rynkach Europy, lecz także Ameryki Łacińskiej, w Indiach i Rosji. Z sukcesem działa też w Chinach, na Bliskim Wschodzie oraz wielu krajach Azji i Afryce.

dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P