AlmiDecor i Villeroy & Boch połączyły siły

Poleć znajomemu
AlmiDecor i Villeroy & Boch  połączyły siły 2012-08-21 10:12:00

Od teraz, wybrane kolekcje porcelany stołowej, szkła oraz sztućców i akcesoriów, sygnowanych Villeroy & Boch, dostępne są w trzech salonach AlmiDécor. Miłośnicy najwyżej jakości, ubranej w najlepszy design inspiracje znajdą w warszawskich Złotych Tarasach oraz w Poznaniu - w Starym Browarze i w Galerii Malta.

Klasyczna porcelana Modern Grace, szykowne kielichy My Garden, wielkomiejska Urban Nature, minimalistyczna NewWave czy rustykalne French Garden i Farmhouse Touch - to tylko przykłady niektórych kolekcji Villeroy & Boch, dostępnych teraz w trzech salonach AlmiDécor. Są nimi dwa salony Premium - w warszawskich Złotych Tarasach oraz w poznańskim Starym Browarze, a także poznański sklep w Galerii Malta. To właśnie ich wnętrza wypełniają wykonywane z najlepszych materiałów i słynące z nietuzinkowych form i dekorów produkty Villeroy & Boch.

 "Stworzony wspólnie z AlmiDécor duet jest nie tylko wyjątkowy ze względu na niepowtarzalność obu marek i dobry smak, który przejawia się w jakości oraz w samym dizajnie. To niemalże precedensowy przypadek rozszerzenia dystrybucji produktów Villeroy & Boch na inne niż nasze markowe salony. Tym samym, mam nadzieję, że nasza pionierska współpraca zapoczątkuje nowy trend, a jej sukces zachęci pozostałe kraje do rozszerzenia lokalnej współpracy - powiedział" Piotr Szmidt, Country Manager Tableware Division w Villeroy & Boch.

 "Cieszymy się szczególnie z tego, że marka Villeroy&Boch trafiła do naszych salonów Premium. Formuła tych miejsc - nowocześnie i odważnie łączących różne, ale zawsze starannie skomponowane nurty wzornictwa, jest idealna dla marki, która ma piękną tradycję, a jednocześnie wprowadza na rynek oryginalne wzory i gwarantuje doskonałą jakość " mówi Rafał Szymura, Dyrektor Kreatywny AlmiDecor.

źródło: almidecor/pięknydom24.pl

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P