Targi DOM inteligentny z udziałem firmy Husqvarna

Targi DOM inteligentny z udziałem firmy Husqvarna

Poleć znajomemu
2016-04-07 13:21:54

W dniach 8-10 kwietnia 2016 roku odbędzie się piąta edycja targów DOM inteligentny w EXPO KRAKÓW. Tegoroczne targi posiadają zmienioną formułę oraz rozbudowany zakres tematyczny. Firma Husqvarna zaprezentuje na targach swoje najlepsze produkty do pielęgnacji ogrodu.

Firma Husqvarna od zawsze patrzyła w przyszłość i zaskakiwała wizjonerskimi pomysłami. Każdy produkt oparty jest o wykorzystanie nowoczesnych technologii, wyjątkowego designu oraz ergonomii. „Posiadamy w portfolio produkty, które idealnie sprawdzą się w inteligentnym domu i ogrodzie. Bardzo się cieszymy, że po raz kolejny będziemy mogli zaskoczyć gości na targach naszymi najnowszymi produktach. W tym roku zaprezentujemy serię maszyn akumulatorowych napędzanych akumulatorem litowo-jonowym, które mimo zmiany zasilania zachowały wydajność urządzeń zasilanych silnikiem spalinowym. Zaprezentujemy również odmienioną serię kosiarek automatycznych Automower, która została nagrodzona tegorocznym złotym medalem targów MTP w Poznaniu. Naszym zdaniem Automower to odpowiedź na potrzeby inteligentnych ogrodów, który sprosta wszystkim wymaganiom” - mówi Maciej Konieczny, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w firmie Husqvarna Poland.

Formuła targów w tym roku obejmuje 9 kategorii. Goście będą mogli obejrzeć oraz zakupić nowinki ze świata technologii dla domu i ogrodu. Firma Husqvarna, która specjalizuje się w wysokiej klasy urządzeniach mechanicznych, przeznaczonych do pielęgnacji terenów zieleni będzie jednym z wystawców. To jedyne tego typu targi rozwiązań dla inteligentnego domu w Polsce i okazja do poznania wielu ciekawych produktów i usług. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie.

źródło: husqvarna/pięknydom24.pl

dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P