Czas letnich remontów

Czas letnich remontów

Poleć znajomemu
2015-07-06 10:56:00

Na pytanie, "kiedy odnawiamy kuchnię?", statystyczny Kowalski odpowiada, że latem. Okres urlopowy jest często przeznaczany przez nas na prace budowlane w domu. Wymarzony plan zakłada, że z wszystkim działaniami uda się uporać w dwa tygodnie, a później zostaje jeszcze trochę wolnego na wyjazd rekreacyjny. Jak najlepiej wykorzystać ten czas i zaplanować remont?

„Kochani, jak wrócicie wszystko będzie nowe”

Tymi słowami niejeden mężczyzna żegna najbliższych, wyjeżdżających na wakacje. Gdy rodzina będzie już daleko, ekipa remontowa może przystąpić do prac. To jedno z najpopularniejszych rozwiązań: nikt nie narzeka na kurz i hałas towarzyszący składaniu mebli czy kręcących się po domu wynajętych speców od remontu kuchni, ci natomiast mogą spokojnie skupić się na swojej pracy. Co więcej, w lecie dni są dłuższe i cieplejsze, dzięki czemu ściany schną szybciej, a fachowcy mogą dłużej pracować. - Z naszych obserwacji wynika, iż lato to chętnie wybierany okres na przeprowadzenie remontu- mówi Robert Kowalski, Kierownik Działu Kuchnie z IKEA Kraków.

METODa na kuchnię od ręki

Jednym z najczęstszych wyzwań, przed jakim stoją osoby planujące remont kuchni i zmianę wyposażenia, jest dostosowanie nowych mebli i sprzętów do warunków mieszkania. - Tutaj idealnym rozwiązaniem będzie IKEA METOD, oparty na modułach o prostych kształtach i rozmiarach, będących wielokrotnością 20 cm. Takie rozwiązanie ułatwia zaaranżowanie kuchni i pozwala na dopasowanie mebli do nietypowych pomieszczeń i przestrzeni - podpowiada Robert Kowalski z IKEA Kraków. - Co równie ważne, w systemie modułowym drzwi i fronty szuflad mogą być rozmieszczone w dowolny sposób. Dodatkowo można liczyć na pomoc fachowców, którzy zajmą się kompletnym montażem mebli i sprzętów AGD wraz z oświetleniem i wyposażeniem wewnętrznym. Podłączą także zlew, baterię i sprzęty gospodarstwa domowego - dodaje.

Latem taniej

W IKEA Kraków do 12 lipca można skorzystać z oferty 24 rat 0% na meble kuchenne, ale również otrzymać do 50% zniżki na wybrany sprzęt AGD. Dodatkowo można otrzymać roczną gwarancję na montaż, 5-letnią na sprzęt AGD, a na kuchnie METOD obowiązuje aż 25-letnie zabezpieczenie!

źródło: ikea/pięknydom24.pl

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie IKEA

IKEA jest innowatorem oraz doradcą w zakresie wyposażenia wnętrz, którego celem jest tworzenie lepszego życia na co dzień dla wielu ludzi. IKEA jest godną zaufania, stabilną finansowo i stale rozwijającą się firmą. IKEA w Polsce posiada obecnie osiem sklepów, które w roku finansowym 2013 odwiedziło ponad 20 milionów osób. Ponadto, poprzez Inter IKEA Centre Group Poland, firma zbudowała i zarządza siedmioma parkami oraz centrami handlowymi. W Jarostach koło Piotrkowa Trybunalskiego zlokalizowane jest Regionalne Centrum Dystrybucyjne, które obsługuje sklepy IKEA w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii, Bułgarii i na Węgrzech. Biuro Zakupów współpracuje z producentami mebli i artykułów wyposażenia wnętrz w regionie Europy Centralnej, dostarczając je do sieci IKEA na całym świecie.

dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P