Nowość Würth Polska: Zawias Tiomos H

Nowość Würth Polska: Zawias Tiomos H

Poleć znajomemu
2018-02-08 11:37:00

Firma Würth Polska prezentuje nowy zawias z serii Tiomos, marki GRASS. Tym razem dedykowany wykonawcom mebli, którzy szukają nowych rozwiązań, chcą zaskoczyć nietypowym wykonaniem i wzornictwem. Zawias Tiomos H mocuje się w wieńcu dolnym oraz górnym, dzięki czemu pozostawia gładką powierzchnię wewnętrznych boków szafki. Takie umiejscowienie zawiasu sprawia, że jest on mało widoczny - stąd nazwa Tiomos H, czyli ukryty (ang. hidden).

To rozwiązanie poleca się szczególnie przy tworzeniu szafek z wiszącą garderobą, ponieważ zawiasy tradycyjne, montowane do boku korpusu, często zahaczają o odzież na wieszaku, co prowadzi do jej uszkodzenia. Dzięki zawiasom Tiomos H ten problem znika. Kolejne rozwiązania to ekskluzywne witryny ze szklanymi ściankami i lustra przyklejone do gładkich, wewnętrznych ścianek witryny. Brak zamocowań zawiasów umożliwia nie tylko przyklejenie luster, ale też sprawia, że mocowanie się w nim nie odbija. Wszystko to podkreśla elegancki wygląd mebla. Są to oczywiście tylko dwa przykładowe zastosowania tego produktu, a każdy projektant i wykonawca znajdzie z pewnością kilka innych.

Dużą zaletą zawiasu Tiomos H jest również możliwość zastosowania go do frontów o grubości 18mm, maksymalna wartość to 35mm. Produkt umożliwia regulację frontu w trzech kierunkach: +2mm/-2mm, +2mm/-0,5mm, +1,5mm/-1,5mm. Utrzyma on fronty o ciężarze nawet do 12kg. Głębokość frezowania frontu wynosi 15mm, a wieńca 42mm. Zawias wyposażony jest w sprężynę dociągającą oraz hamulec. Kąt otwarcia wynosi 105 st.

Zawias Tiomos H dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych:

  • klasyczny nikiel (art. nr F051139126)
  • czarny (art. nr F051139125)

źródło: wurth/pieknydom24.pl

M_13974 M_13975
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P