Jeszcze bliżej - firma TECE z nowym logo i stroną internetową!

Jeszcze bliżej - firma TECE z nowym logo i stroną internetową!

Poleć znajomemu
2018-02-08 07:58:44

Dla firmy TECE rok 2018 to okres przełomowy. W styczniu producent rozwiązań do instalacji sanitarnych i grzewczych zaprezentował nowe logo i hasło marki - CLOSE TO YOU. To efekt dynamicznego rozwoju, rosnącej roli firmy na arenie międzynarodowej oraz konieczności ujednolicenia wizerunku całej grupy TECE.

Firma TECE to od lat jeden z głównych producentów i dostawców rozwiązań sanitarnych i grzewczych na świecie. Za jej sukcesem stoi przede wszystkim kultura zadawania pytań, nieustanne poszukiwanie lepszych, łatwiejszych w obsłudze i montażu rozwiązań oraz przywiązanie do rodzinnych wartości. Jednak to, co najważniejsze dla firmy, to przede wszystkim bliskość z klientem - zarówno z ostatecznym użytkownikiem, architektem, inwestorem, jak i wykonawcą instalacji. Jak podkreśla producent, nie chodzi tu o zadawanie klientom pytań, ale o bliską współpracę, obserwację i nieustanne doskonalenie oferowanych rozwiązań. Podejście to oddaje nowe hasło marki - CLOSE TO YOU, czyli „BLISKO CIEBIE”.

Nowe logo i hasło marki podkreśla wysoką pozycję naszej firmy w branży instalacji grzewczych i sanitarnych. Stanowi także czytelny drogowskaz dla klientów poszukujących najwyższej jakości oraz innowacyjnych rozwiązań - w zakresie stelaży podtynkowych, przycisków spłukujących, odwodnień prysznicowych, systemów łączenia rur czy ogrzewania podłogowego. Nadal pozostajemy niezależną, rodzinną firmą, dla której priorytetem są oczekiwania i potrzeby klientów. Hasło „CLOSE TO YOU” to nasze zobowiązanie i kierunek dalszej współpracy - mówi Aleksandra Dac, Kierownik Działu Promocji w firmie TECE.

Z myślą o komforcie użytkowników, firma TECE odświeżyła także stronę internetową. Odwiedzający znajdą na niej wszelkie informacje o produktach, wydarzenia z życia firmy, narzędzia do konfiguracji czy aktualne cenniki.

źródło: tece/pieknydom24.pl

O firmie Tece

Przedsiębiorstwo "TECE" Sp. z o.o. jest znanym producentem i dystrybutorem innowacyjnych produktów w zakresie techniki sanitarnej i grzewczej, specjalizującym się w produkcji wysokiej jakości systemów instalacyjnych przeznaczonych do obiektów przemysłowych oraz budownictwa ogólnego. Obecnie grupa TECE posiada 20 własnych oddziałów i przedstawicielstwa handlowe w ponad 31 krajach.

dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P