Targowy debiut, czyli premiera systemu PVC2 podczas BUDMY 2018

Targowy debiut, czyli premiera systemu PVC2 podczas BUDMY 2018

Poleć znajomemu
2018-02-06 14:48:00

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury gromadzą w jednym miejscu i czasie kilkuset największych przedstawicieli segmentu budowlanego. Wśród tegorocznych wystawców znalazła się także firma Galeco, która na wydarzeniu zaprezentowała swój najnowszy produkt - nagrodzony Złotym Medalem MTP -  kwadratowy system rynnowy z tworzywa PVC.

Długo wyczekiwany system odwodnienia dachu Galeco PVC2 dopełnia ofertę firmy, która od kilku już lat skutecznie rozwija i promuje produkty oparte o minimalistyczną oraz klasyczną formę kwadratu. Uroczysta prezentacja nowego rozwiązania Galeco odbyła się już pierwszego dnia targów, a symbolicznym wprowadzeniem na rynek kwadratowej rynny z PVC było odsłonięcie czerwonej kurtyny. Podczas premiery na stoisku firmy spotkali się zarówno partnerzy Galeco, przedstawiciele mediów, jak i goście targów. Impreza i towarzyszący jej bankiet były miejscem wymiany doświadczeń, debaty o kierunkach rozwoju branży, trendach oraz okazją do nawiązania nowych kontaktów.

Na podium

Tegoroczne targi BUDMA w Poznaniu są dla Galeco podwójnie ważne. Firma wraca z nich bowiem wzbogacona o Złoty Medal MTP, który przyznany został premierowemu produktowi, wystawianemu podczas imprezy. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest wyłącznie najwyższej klasy produktom, charakteryzującym się innowacyjnością i doskonałą jakością. - Udział w tak ważnej dla branży budowlanej imprezie, jaką są targi BUDMA, był dla nas doskonałą okazją do zaprezentowania nowych rozwiązań, nawiązania bezpośredniego kontaktu z odbiorcami naszych produktów i udzielenia odpowiedzi na nurtujące ich pytania - mówi Anna Góral, specjalista ds. marketingu w Galeco.

źródło: galeco/pieknydom24.pl

M_13953 M_13954 M_13955 M_13956 M_13957 M_13958

O firmie Galeco

Galeco sp. z o.o. to polski producent systemów rynnowych ze STALI POWLEKANEJ oraz PVC. Działa w ramach polskiej grupy biznesowej Galeco Rainwater Technology. Projektuje, produkuje i dystrybuuje systemy odprowadzania wody deszczowej od 1996, sukcesywnie zdobywając zaufanie klientów na kolejnych europejskich rynkach. W Polsce jest jednym z czołowych producentów, co potwierdza się ciągłą dynamiką sprzedaży, pozyskiwaniem nowych odbiorców oraz cyklicznie badaną i potwierdzaną satysfakcją dotychczasowych klientów. Pionierskie rozwiązania, jak choćby opatentowany kształt rynny, z wywinięciem do wewnątrz, czynią z firmy Galeco lidera innowacyjności.

dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P