piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Idealnie płaskie przyciski TECEnow teraz także do pisuaru

Idealnie płaskie przyciski TECEnow teraz także do pisuaru

AKCESORIA / Inne / 2017-08-25 13:44:00

Z myślą o zwolennikach ponadczasowego wzornictwa firma TECE poszerzyła ofertę przycisków spłukujących TECEnow do WC o rozwiązania do pisuaru. Dzięki temu użytkownicy zyskują nowe możliwości aranżacji przestrzeni łazienkowej, przy jednoczesnym zachowaniu spójności wzorniczej elementów sanitarnych.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Harmonijne połączenia
Dzięki nowej propozycji firmy TECE wybór przycisków spłukujących do różnych sanitariatów staje się niezwykle prosty. Asortyment przycisków do WC TECEnow został poszerzony o rozwiązania do pisuaru. Przyciski zachowały minimalistyczny design serii i płaską powierzchnię. Dostępne są w uniwersalnej gamie kolorystycznej - białej, czarnej, a także w wersji chrom matowy i połysk. Są jednak mniejsze, a ich wymiary to 104 x 124 mm.

Swoboda wyboru
Przyciski TECEnow do pisuaru mogą być montowane bezpośrednio na ścianie, jak i w wersji zlicowanej. Montaż ten wymaga jednak zastosowania specjalnej ramki jeszcze przed etapem układania płytek. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie jednolitej powierzchni i zrównania powierzchni przycisku z płytką ścienną.
Przycisk TECEnow do pisuaru oferują także możliwości ekonomicznego spłukiwania, dzięki regulacji ilości wody w zakresie 1, 2 lub 4 litry. Producent zaleca stosowanie przycisku przy minimalnym ciśnieniu przepływu wynoszącym 0,5 bar.
Cena netto: od 285 zł

źródło:tece/pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe