piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Hybrydowy materac HYBRID ULTRA PLUSH marki Sealy - super innowacyjna technologia, aż 34 cm wysokości

Hybrydowy materac HYBRID ULTRA PLUSH marki Sealy - super innowacyjna technologia, aż 34 cm wysokości

SYPIALNIA / Materace / 2015-11-12 12:58:00

Sealy, obecna na rynku od ponad 100 lat, specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości materaców i akcesoriów do spania wprowadziła na rynek europejski, w tym także polski, unikalny, innowacyjny materac hybrydowy Hybrid Ultra Plush.

Polecane sklepy

Leroy MerlinJYSKIKEA

Materac Hybrid Ultra Plush marki Sealy to produkt najwyższej klasy i jakości, o niepowtarzalnej, wyjątkowej budowie nowoczesnej hybrydy, łączącej konstrukcję sprężynową z technologią piankową. Dzięki temu materac Hybrid Ultra Plush, łączy najlepsze właściwości jednorodnych technologii używanych przy produkcji materaców.

Materac Hybrid Ultra Plush jest niespotykanie wysoki, ma aż 34 cm! Zbudowany jest z grubych warstw zaawansowanych technologicznie pianek połączonych ze sprężynami umieszczonymi na spodzie materaca. Górna część materaca Sealy Hybrid Ultra Plush jest kombinacją dwóch idealnie współpracujących pianek:

  • najbliższej ciału,  wyjątkowej w swoich właściwościach, żelowej pianki OptiCool™ Gel Memory Foam z Outlast®, którą zaprojektowano, aby zapewnić nie tylko doskonałą wygodę i wybitny komfort, ale także optymalną temperaturę dla głębokiego, relaksującego, zdrowego snu. Materiał ten wspaniale dopasowuje się do ciała i łagodnie je podpiera, umożliwiając ponadto swobodną cyrkulację powietrza. Dodatkowo warstwa Outlast® gdy jesteśmy rozgrzani i kładziemy się do łóżka przyjmuje i zatrzymuje ciepło wewnątrz, natomiast nocą, gdy metabolizm zwalnia, a temperatura ciała spada, oddaje ciepło. Dzięki temu mamy stabilne, przyjazne warunki do snu.
  • warstwy piankowej wykonanej z ultra wygodnej, wysokojakościowej pianki z pamięcią kształtu OptiPro™ Memory Foam, idealnie dopasowującej się do ciała i zapewniającą doskonałe podparcie.

Dolna część materaca zbudowana jest ze sprężyn kieszeniowych Apex™. Gwarantują one dopasowane podparcie w połączeniu z redukcją drgań, powodowanych przez ruch drugiej osoby śpiącej na materacu, są przy tym całkowicie niewyczuwalne.

MateracHybrid Ultra Plush marki Sealy  posiada wiele dodatkowych zalet wyróżniających go na rynku. Jest wyjątkowo wysoki - ma 34 cm, podczas gdy średnia na rynku to około 20 cm. Ta wysokość gwarantuje nie tylko wybitny komfort snu, miękkość i amortyzację, lecz także super wygodne i łatwe wstawanie oraz wchodzenie do łóżka. Ma  także niebagatelny wpływ na utrzymanie higieny i czystości.  Dodatkowo materac jest solidny i trwały, nie odkształca się i z uwagi na specjalną budowę, nie wymaga odwracania.  Środkowa partia materaca została specjalnie wzmocniona powierzchnią CoreSupportCenter™, aby stworzyć dodatkowe podparcie dla najcięższych partii naszego ciała i zwiększyć trwałość materaca.  Dzięki temu materac nadaje się nie tylko do spania, ale jest także wystarczająco mocny, aby wytrzymać nawet ekstremalne zabawy dzieci - np. skakanie po łóżku. Na bocznych krawędziach dodatkowo zastosowano system SolidEdge™, który zwiększa użyteczną powierzchnię do spania (dzięki temu na materacu z powodzeniem zmieszczą się, przychodzące od czasu do czasu do łóżka rodziców dzieci, a nawet pies;)). System SolidEdge™, zapewnia także komfort siedzenia, oraz - co bardzo ważne, szczególnie przy wyższych materacach, zabezpiecza przed upadkiem z łóżka.

Innowacyjna technologia łącząca najlepsze cechy materaca piankowego i sprężynowego sprawia, że Materac Hybrid Ultra Plush marki Sealy wyróżnia się elastycznością, najwyższą jakością i bardzo atrakcyjną stylizacją. Doskonale dopasowuje się do ciała, zachowując swój pierwotny kształt i jest wybitnie wygodny w użytkowaniu. Dodatkowo, dzięki specjalnemu pokrowcowi ForeverFlex™ o zaskakujących, wysoce elastycznych właściwościach, Materac Hybrid Ultra Plush marki Sealy zawsze wygląda bardzo elegancko i nigdy się nie marszczy.

  • Produkt: Materac Hybrid Ultra Plush
  • Wymiary: 160 x 200 cm
  • Cena: 7542 zł.

źrodło: sealy/pięknydom24.pl 

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe