piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Huśtawki ogrodowe dla dużych i małych
4iQ

Huśtawki ogrodowe dla dużych i małych

DESIGN / Ogród / 2019-08-12 16:28:58

Huśtawki, hamaki oraz wiszące fotele to przydomowe atrakcje, dzięki którym każda chwila poświęcona na relaks w ogrodzie będzie wyjątkowa. Dorośli z pewnością docenią beztroski odpoczynek w miękkim, kołysanym siedzisku, a dzieci możliwość bujania się do woli pod gołym niebem. Dodatkowo ogród oraz taras wyposażone w te akcesoria będą wyglądać bardzo oryginalnie.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Jaki jest przepis na idealny odpoczynek? Słoneczna pogoda, cisza, zieleń trawy, cień drzew i... delikatne kołysanie! Ostatni z tych elementów zapewnić mogą ogrodowe akcesoria firmy 4iQ: bujane fotele, hamaki, huśtawki dla dzieci. Wszystkie produkty są funkcjonalne i komfortowe w użytkowaniu, a także odznaczają się nowoczesnym wzornictwem.  

Na trawie, na tarasie i pod drzewem

Nowoczesny design, odporność na warunki atmosferyczne oraz unikatowy kształt siedziska to tylko część zalet wyróżniających linię ekskluzywnych foteli wiszących ALPHA. W ogrodzie mogą one pełnić różnorakie funkcje. Pojedyncze bujaki świetnie sprawdzają się między innymi podczas popołudniowej sjesty, kiedy chcemy spędzić kilka odprężających chwil z ulubioną książką w dłoni. Większe modele są natomiast  niezwykle praktyczne w trakcie spotkań ze znajomymi na świeżym powietrzu. Będą również idealne dla par, marzących o romantycznym relaksie we dwoje. W zależności od pomysłu na naszą “strefę relaksu”, fotele mogą być ustawione na tarasie lub na trawie ale i (w przypadku niektórych modeli) zawieszone pod zadaszeniem albo gałęzią drzewa. Do foteli wyposażonych w stelaż da się także domontować osłonę chroniącą przed słońcem, gwarantującą komfort nawet w bardzo upalny dzień. Fotele wiszące z serii ALPHA dostępne są w różnych kolorach, dzięki czemu bardzo łatwo można dopasować je do estetyki tarasu oraz całego ogrodu.

Wygoda w każdym zakątku ogrodu

Drzemka w hamaku to dla wielu osób synonim beztroskiego odpoczynku. Miłośnicy leniuchowania pod gołym niebem znajdą w ofercie 4iQ coś w sam raz dla siebie - wolnostojące, montowane na stelażu hamaki LEJZI. Ich oryginalna, oparta na łuku konstrukcja zapewnia równocześnie wygodę i bezpieczeństwo. Są one przenośne, a więc bez trudu można umieścić je więc w naszym ulubionym miejscu w ogrodzie lub na tarasie. Co więcej hamak w każdej chwili da się przesunąć, tak abyśmy mogli (w zależności od aktualnej potrzeby) relaksować się w słońcu lub w cieniu. Płótna modeli z serii LEJZI dostępne są w różnych kolorach, a sosnowa konstrukcja może zostać pomalowana dowolnymi środkami przeznaczonymi do drewna na zewnątrz.

Przydomowa kraina zabaw

Niemal wszystkie dzieci uwielbiają spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu. Wspaniała rozrywka może czekać na nie tuż za progiem domu – w ogrodzie. W ofercie 4iQ znalazły się przeznaczone dla najmłodszych różne rodzaje huśtawek: samodzielne oraz rozbudowane o dodatkowe atrakcje, takie jak zjeżdżalnie i wieże. Doskonałą propozycją do mniejszego ogrodu jest na przykład prosty model ULA.

Ciekawą alternatywę dla klasycznej huśtawki stanowi natomiast okrągły bujak liniowy “Bocianie Gniazdo”. Większy model ANTEK zapewni zabawę nawet kilku dzieciom naraz. Został on wyposażony w dwie huśtawki, wieżę z platformą oraz piaskownicę. Dodatkowym udogodnieniem może być natomiast wykorzystanie siedzisk z serii 3W1. Zaprojektowano je w taki sposób, aby dało się je elastycznie dostosować do wieku samego dziecka, poprzez demontaż dodatkowych zabezpieczeń.

4iQ, www.4iq.com.pl

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe