piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Husqvarna Construction wprowadza przecinarki walczące z pyłem

Husqvarna Construction wprowadza przecinarki walczące z pyłem

WYKOŃCZENIE / Sprzęt budowlany / 2019-02-05 14:36:17

Cięcie przecinarką oznacza konieczność radzenia sobie z pyłem. W wielu sytuacjach cięcie na mokro nie wchodzi w grę. Husqvarna Construction Products opracowała dwie nowe przecinarki - specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić możliwość cięcia na sucho przy rozwiązywaniu problemów związanych z zanieczyszczeniem pyłem.

Polecane sklepy

PraktikerBricomanLeroy MerlinLeroy MerlinCastoramaBrico DepotIKEA

W większości przypadków preferowanym rozwiązaniem jest cięcie na mokro, ale czasami jedynym wyjściem jest cięcie na sucho, na przykład, gdy brakuje wody lub lokalne regulacje zabraniają wytwarzania szlamu. Dzięki maszynom Husqvarna K 770 VAC i Dry Cut uzyskujesz moc i wszystkie zalety lekkiej przecinarki K 770, jednocześnie otrzymując możliwość odsysania pyłu. Konstrukcja osłony tarczy umożliwia odebranie pyłu podczas cięcia i zamknięcie go w urządzeniu lub pojemniku wewnętrznym.

Przecinarka K 770 VAC jest wyposażona w elastyczne złącze węża, które można łatwo podłączyć się do zewnętrznego odkurzacza - takiego jak Husqvarna S 26 - zapewniającego doskonałe odessanie i zatrzymywanie pyłu.

Z kolei przecinarka K 770 Dry Cut jest wyposażona w ramię tnące ze zintegrowanym wentylatorem. Podciśnienie wytwarzane przez wentylator skutecznie usuwa kurz i przenosi go do zewnętrznej torby, w której jest magazynowany. Worek można prać i wykorzystać ponownie. Obie przecinarki zapewniają 122 mm głębokości cięcia, bardzo zbliżoną do przecinarki 14-calowej. Specjalny układ przeniesienia napędu zmniejsza prędkość ostrza, aby ułatwić usuwanie kurzu, przenosząc go przez osłonę tarczy, do zewnętrznego odkurzacza lub torby.

Używanie przecinarek Husqvarna przeznaczonych do cięcia na sucho pomaga zwiększyć czystość pracy i bezpieczeństwo operatora, a jednocześnie zapewni przestrzeń roboczą wolną od szlamu, co zminimalizuje konieczność czyszczenia obszaru pracy.

źródło: husqvrana

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe