piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Hotpoint: Pranie jeszcze nigdy nie było tak łatwe

Hotpoint: Pranie jeszcze nigdy nie było tak łatwe

MEBLE / Sprzęt AGD / 2015-09-17 15:15:00

Sweter z wełny, delikatne bluzki i koszule - jak je prać? Każdy z nas zna ten moment, kiedy stoimy nad pralką i głowimy się „Jak ją zaprogramować, żeby nie zniszczyć ubrania”. Ile proszku dodać? A może zastosować detergent w płynie? W jakiej temperaturze należy to prać i czy mogę ustawić wirowanie? Marka Hotpoint, producent nowoczesnych i eleganckich sprzętów gospodarstwa domowego, proponuje rozwiązanie tych dylematów. Najnowsza linia pralek wyposażona w specjalne funkcje, wyeliminuje stres towarzyszący nam do tej pory przy praniu ubrań z delikatnych tkanin.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Skuteczne pranie bez wysokich temperatur i farbowania

Częste pranie i wysokie temperatury mogą niszczyć tkaniny. Dlatego nowe pralki marki Hotpoint posiadają specjalny cykl usuwania plam, nawet tych najbardziej uporczywych, bez konieczności stosowania wysokich temperatur. Urządzenia te, eliminują ponad 100 najbardziej uciążliwych plam już w 20°C oraz umożliwiają pranie białych i kolorowych ubrań razem, bez obawy zafarbowania. To wszystko możliwe jest dzięki zastosowanym technologiom: DIRECT INJECTION oraz DIGITAL MOTION.

W standardowych pralkach dostępnych na rynku detergent opada na dno razem z wodą i zmieszanie następuje dopiero po podgrzaniu wody. Natomiast dzięki technologii DIRECT INJECTION zastosowanej w wybranych modelach pralek Hotpoint, woda i detergent już na początku cyklu są mieszane razem, tworząc specjalny mus piorący w celu lepszego wnikania w tkaninę oraz lepszej aktywacji enzymów piorących. Gwarantuje to aż o 60% wyższą skuteczność prania (w porównaniu z tradycyjnym detergentem) i pozwala usuwać ponad 100 plam w 20°C, piorąc białe i kolorowe ubrania w jednym praniu oraz chroniąc ich włókna. Istotna przy usuwaniu plam jest także technologia DIGITAL MOTION - to 10 nowych ruchów bębna w jednym cyklu odplamiania, które zostały zaprojektowane do usuwania konkretnych plam. Zastosowane rozwiązania zapewniają dłuższą żywotność urządzenia oraz mniejsze zużycie energii elektrycznej.

Sprytna podpowiedź w dozowniku

W instrukcji dołączonej do naszej pralki powinniśmy znaleźć wszelkie niezbędne informacje dotyczące prania, także te na temat specjalnych programów dostosowanych do konkretnych rodzajów tkanin. Ale nie jest to ani wygodny, ani szybki sposób na bezpieczne usunięcie plam z ulubionej sukienki czy koszuli, której nie chcemy zniszczyć. Aby ułatwić tę czynność najnowsza linia pralek Hotpoint została wyposażona w specjalną szufladę - oprócz pojemników na detergenty, znajdziemy w niej wysuwaną zakładkę. Ta sprytnie ukryta lista, wskaże nam odpowiedni program, temperaturę i pozostałe parametry niezbędne do usunięcia zabrudzeń z danej tkaniny. Odpowiedni program będziemy mogli ustawić dzięki intuicyjnemu wyświetlaczowi. Poza tym pralka posiada wygodny, szeroki otwór bębna o średnicy aż 34 cm.

Bezpieczna wełna

Dłużej nie musimy obawiać się już o pranie naszych ulubionych wełnianych swetrów. Najnowsza linia pralek marki Hotpoint posiada odznaczenie „Wool Hand Wash Safe”. To uznanie firmy Woolmark dla innowacji w praniu tkanin delikatnych. Dzięki „Wool Hand Wash Safe” włókna wełny nie skręcają się i pozostają zawsze w odpowiednim ułożeniu. To gwarancja idealnych efektów prania wełny, materiałów delikatnych (jak kaszmir) lub przeznaczonych wyłącznie do prania ręcznego. Pralki marki Hotpoint z najnowszej linii, wyróżniają się łatwością obsługi, najwyższą jakością oraz wyjątkowym designem. Drzwi i pokrętło dostępne są w pięciu kolorach wykończenia: białym, czarnym, antracytowym, srebrnym i inoxowym. To idealne połączenie technologii, estetyki i oszczędności energii.

[[[zdjecie,7176,duze]]]

źródło: hotpoint/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe