piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Hama poskramia kapryśną wiosnę za pomocą kolorowej stacji pogody

Hama poskramia kapryśną wiosnę za pomocą kolorowej stacji pogody

2018-03-14 12:45:00

Już niebawem rozpocznie się wiosna, a jak stare przysłowie mówi „ W marcu jak w garncu". W związku z tym nigdy nie wiadomo jaka pogoda zastanie nas za godzinę, a zamiana szalika i czapki na kalosze wydaje się być opcją idealną na wczesnowiosenne anomalie. Jeśli nie lubimy być zaskakiwani przez aurę, warto zapoznać się z szerokim zastosowaniem stacji meteorologicznej od firmy Hama, która przekaże świeże dane dotyczące pogody, dokładny czas, ale też obudzi domowników o odpowiedniej porze.

Prognoza pogody na wyciągnięcie ręki

Stacja meteorologiczna Hama „Color Edge" to przydatny gadżet, który przyda się zarówno w domu jak i w biurze. Dwuczęściowy zestaw składający się ze stacji bazowej i bezprzewodowego czujnika zewnętrznego wyświetla prognozę pogody, dostarcza informacji na temat ciśnienia, temperatury i wilgotności powietrza oraz wskazuje godzinę, datę i dzień tygodnia. Aby mieć pewność, że urządzenie działa poprawnie i nie grozi nam dosłowne „odcięcie" się od informacji, wyświetlacz posiada wskaźnik naładowania baterii zarówno w stacji bazowej jak i w czujniku zewnętrznym. Dzięki zastosowaniu dwuczęściowego zestawu możemy sprawdzić temperaturę i wilgotność powietrza w pomieszczeniu jak i na zewnątrz. Urządzenie zapamiętuje i przechowuje informacje o najniższych i najwyższych wartościach. Funkcja zegara zintegrowana jest także z kalendarzem i budzikiem, dlatego stacja z powodzeniem może posłużyć jako urządzenie regulujące nasz codzienny rytm.

Ciekawe rozwiązania techniczne

Stacja meteorologiczna „Color Edge" łączy w sobie design i funkcjonalność. Posiada zegar, który sterowany jest radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją czasu z najbardziej precyzyjnym zegarem na świecie. Godzinę strefy czasowej można ustawić ręcznie, jeśli czas DCF różni się od czasu strefy czasowej. Istnieje możliwość zaprogramowania dwóch czasów budzenia, co z kolei stanowi praktyczną funkcję dla dwóch osób wstających o różnej porze. Sama prognoza pogody wskazywana jest za pomocą czterech symboli: słonecznie, lekkie zachmurzenie, pochmurnie, deszczowo. Dodatkowo możemy również zapoznać się z aktualną fazą księżyca. Wreszcie - urządzenie wyposażone jest w kolorowy cyfrowy wyświetlacz. Zasięg działania stacji do 30 m  jest natomiast synonimem wygody i nowoczesności. „Color Edge” zasilany jest odpowiednio bateriami AAA oraz AA.

Praktyczna stacja meteorologiczna od firmy Hama pozwoli zaplanować aktywność poza murami mieszkania czy biura w czasie wiosennego szaleństwa pogodowego. Produkt ten też świetnie sprawdzi się jako prezent dla każdego.  „Color Edge”  dostępny jest w cenie 149 zł.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe