piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Granit Naturalny – nowa marka na rynku
www.granitnaturalny.pl

Granit Naturalny – nowa marka na rynku

DESIGN / Ogród / 2019-10-29 02:13:25

Urządzając wnętrze naszego domu, dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Każdy najmniejszy detal cieszy nasze oko. Podobnie może być również z otoczeniem wokół naszego domu. Taras, balkon, małe ścieżki w ogrodzie, czy podjazd. Są to niewątpliwie elementy architektury, o które powinniśmy również zadbać.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia – dystrybutorzy granitu naturalnego uruchomili sklep online GranitNaturalny.pl, który dysponuje nie tylko bogatą ofertą produktów z granitu naturalnego, ale również wsparciem ekspertów.

Granit jest skałą powstającą w procesie wolnego zastygania gorącej magmy. Może przybierać różne odcienie kolorystyczne, a poddawany obróbce zmienia wygląd i funkcje. Jest kamieniem naturalnym, znanym na całym świecie. Granit to produkt bardzo wytrzymały na uszkodzenia i warunki atmosferyczne. Odznacza się minimalistycznym stylem, który w praktyczny sposób aranżuje przestrzeń.

Rosnącą popularność tego materiału wykorzystał Tomasz Tyc oraz Przemysław Idziak tworząc sklep online GranitNaturalny.pl. Z jednej strony jest to prezentacja szerokiej oferty produktów, które mogą być wyprodukowane z tego materiału i o których bardzo często nie wiedzieliśmy. A z drugiej wyjście naprzeciw oczekiwaniom konsumenta, który tego typu zakupy może zrobić bez wychodzenia z domu.

„Granit Naturalny jest polską marką, która powstała w wyniku wieloletniego doświadczenia w produkcji materiału, jakim jest granit naturalny. Od początku zależało nam, żeby „wyjść do Klienta”. Być bliżej niego i od razu dać mu możliwość wyboru. A jest w czym wybierać, ponieważ obecnie nasza oferta liczy ponad 2 000 produktów” mówi Tomasz Tyc, Prezes Zarządu.

W sprzedaży dostępne są płyty tarasowe, chodnikowe, kostki, krawężniki, schody granitowe, kamień murowy oraz płyty wielkoformatowe. Marka oferuje szeroki wybór rozmiarów i kolorów, dzięki czemu marka zapewnia możliwość projektowania w najwyższym standardzie.

Obecnie panujący trend podąża w stronę minimalizmu i prostoty, przy jednoczesnym zachowaniu elegancji i szyku. Granit jest uniwersalnym materiałem, który w praktyczny sposób zaaranżuje przestrzeń, a równocześnie doda jej luksusowego charakteru.

Wszelkie informacje dostępne są na stronie internetowej:

https://granitnaturalny.pl/ 

 

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe