piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Geberit Promo Truck wystartował
Fot. Geberit Promo Truck przed siedzibą firmy w Warszawie.

Geberit Promo Truck wystartował

AKCESORIA / Wyposażenie / 2019-05-15 10:11:31

Najnowsza wersja Promo Trucka pojawiła się 9 maja 2019 przed siedzibą Geberit w Warszawie.  W imponującym wnętrzu ciężarówki pracownicy firmy i dziennikarze mieli okazję zapoznać się  z nowościami produktowych Geberit. Wydarzeniu towarzyszyła premiera przygotowanego przez Geberit słuchowiska na temat rzek.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

W doskonale zaaranżowanej przestrzeni trucka znalazło się miejsce na cały szereg nowości produktowych – od przycisków spłukujących, przez nową toaletę myjącą AquaClean Sela, po ceramikę oraz meble Geberit. Wszystkie rozwiązania posiadają oczywiście szwajcarski znak jakości Geberit! Ekspozycję podzielono na 4 strefy tematyczne nawiązujące do wybranych kolekcji łazienkowych.

Geberit zadbał także o Strefę Relaksu. Na dachu Promo Trucka można było nie tylko odpocząć, lecz także posłuchać dźwięków natury. Chętni mogli również dołączyć do programu ekologicznego „Strażnicy Rzek WWF”, który ma na celu ochronę naturalnych rzek w Polsce.  Ekspozycja mobilna Geberit Promo Truck pojawi się w Tychach, Wrocławiu, Łodzi, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu i Warszawie.

Informacje o Geberit 

Grupa Geberit działa na całym świecie i jest europejskim liderem w branży produktów sanitarnych. Grupa ma silną pozycję 
w większości krajów europejskich, zapewniając unikalną wartość dodaną w zakresie technologii sanitarnych i produktów ceramicznych. Infrastruktura obejmuje 29 zakładów produkcyjnych, z których 6 znajduje się poza Europą. Siedziba firmy mieści się w Rapperswil-Jona, w Szwajcarii. Geberit zatrudnia około 12 000 pracowników w blisko 50 krajach. Grupa Geberit wygenerowała sprzedaż w wysokości 3,1 mld franków szwajcarskich w 2018 roku. Akcje Geberit są notowane na giełdzie SIX Swiss Exchange, od 2012 roku są objęte indeksem SMI (Swiss Market Index). W Polsce Geberit zatrudnia około 1700 pracowników.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe