piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Garderoba dla dzieci

Garderoba dla dzieci

MEBLE / Meble / 2015-09-03 07:46:00

Combo to wyjątkowy zestaw mebli zawierający m.in. mini garderobę oraz duże podwieszane szafki. Ta kolekcja wpasuje się nawet w niewielkie dziecięce pokoje.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEAHauz

W salonach sieci Agata zadebiutowała kolekcja mebli Combo przeznaczonych do niewielkiego pokoju dziecięcego. W zestawie na uwagę zasługuje narożna szafa, która posiada wewnętrzne oświetlenie, szereg półek i dużo miejsca na wieszaki. Ta mini garderoba dla dzieci jest na tyle pojemna, że może być także doskonałym schowkiem na zabawki i sprzęt sportowy.

Meble mają dekoracyjne fronty: w kropki i paski. Motyw przewodni kolekcji znajduje się na dużych wiszących szafkach. Oryginalne grafiki autobusu lub zebry przyciągają uwagę i nadają charakteru przestrzeni, w której są wyeksponowane. W takiej kolekcji doskonale sprawdza się asymetryczne rozplanowane kolorów i wzorów na szafkach. Obszerne i w większej części gładkie korpusy mebli idealnie nadają się do zawieszenia kalendarza, planu lekcji lub udekorowania ich naklejkami czy plakatami.

Kolekcja składa się z jednoosobowego tapczanu (zaopatrzonego w szufladę na pościel), narożnej szafy (o wymiarach 160/205/103), otwartego regału, trzech rodzajów wiszących półek (w tym dwóch zamykanych), komody, kontenerka oraz biurka. Dzięki przemyślanemu rozkładowi półek, szafek i szuflad oraz przestronnej szafie, problemu z uporządkowaniem swoich skarbów nie powinni mieć nawet najbardziej zapaleni kolekcjonerzy zabawek.

źródło:agata/pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe