piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
GARDENA namalowała murale w Warszawie i Wrocławiu

GARDENA namalowała murale w Warszawie i Wrocławiu

DESIGN / Ogród / 2018-05-28 14:50:33

GARDENA, marka przeznaczona dla ogrodników pasjonatów postawiła w tym roku na niecodzienną formę promocji swoich produktów. W Warszawie oraz Wrocławiu powstały murale promujące ogrody wertykalne oraz inteligentny system do zarządzania ogrodu dostępne w ofercie firmy. Marka GARDENA to producent szerokiej gamy produktów służących do pielęgnacji ogrodu, takich jak: systemy nawadniania, narzędzia do pielęgnacji trawników, drzew i krzewów.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Mural marki GARDENA w Warszawie powstał przy stacji Metro Politechnika. Grafika zdobiąca ścianę budynku przy ul. Ludwika Waryńskiego promuje GARDENA smart system. Jest to system pozwalający na zarządzanie ogrodem za pomocą smartfonu. Koszenie i podlewanie trawnika można teraz komfortowo kontrolować przy użyciu aplikacji. W ten sposób zyskuje się więcej wolnego czasu, który możesz wykorzystać w ogrodzie.

„Zdecydowaliśmy się na niestandardową formę promocji ze względu na branżę, w której pracujemy. W miejskiej zabudowie próżno szukać bujnej zieleni. Dlatego postanowiliśmy mieszkańcom Warszawy i Wrocławia zapewnić chociaż trochę zieleni namalowanej na budynku” – mówi Marcin Borkowski, kierownik ds. marketingu marki GARDENA.

Mural we Wrocławiu znajdujący się przy ulicy Podwale, to kolejna inicjatywa marki GARDENA. Tym razem mural prezentuje modułowy system do prostej budowy zielonej ściany. Ogrody wertykalne to obecnie najnowszy trend w ogrodnictwie. Szczególnie doceniane są przez mieszkańców miast, którzy nie mają swoich ogrodów, za to chętnie aranżują swoje balkony i tarasy. Ogród wertykalny NatureUP! marki GARDENA pozwala na łączenie ze sobą doniczek, które następnie można postawić na ziemi lub powiesić na ścianie. System można także wyposażyć w automatyczny system nawadniania.

Za realizację projektów odpowiada Good Looking Studio z Warszawy.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe