piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Galicja - Pomysł na lato w kuchni

Galicja - Pomysł na lato w kuchni

KUCHNIA / Akcesoria kuchenne / 2016-07-21 10:35:00

Wspaniałe barwy nie tylko pozytywnie wpłyną na nasze samopoczucie, ale także ożywią pomieszczenie. Kolorowe garnki, czajniki i pojemniki, ubrane w radosne wzory, przedstawiające kwiaty czy owoce na pewno pozwolą nam długo cieszyć się wakacyjną atmosferą. Docenimy to zwłaszcza wówczas, gdy dni staną się zimniejsze i krótsze. Więcej czasu będziemy spędzać w domach, przyrządzając oraz spożywając rozmaite potrawy być może również w oparciu o przywiezione z urlopów przepisy. 

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Doskonałym sposobem na przedłużenie wakacyjnego nastroju będzie wyposażenie naszej kuchni w naczynia z wielobarwnymi motywami roślinnymi. 
Emaliowany czajnik z lawendowym wzorem przypomni nam piękną Prowansję. Czerwone i żółte kwiaty przeniosą na pełne niepowtarzalnego uroku łąki, dotykane delikatnym ciepłym wiatrem i mieniące się wieloma niezwykłym kolorami. Żółte słoneczniki na naczyniach wprowadzą wiele słonecznej radości podczas przygotowania posiłków. Przyjazne motywy roślinne lub wzory nawiązujące do wakacyjnych spotkań w gronie najbliższych umieszczone na naczyniach bądź też silikonowe dodatki dekoracyjne w letnich barwach znakomicie ożywią aranżację kuchenną.

  • Garnek emaliowany wysoki z kalką 2,4 l. Cena brutto: 24,77 zł
  • Czajnik emaliowany 2,2 l, indukcja. Cena brutto: 79,94 zł
  • Czajnik NDZ 2L Deco. Cena brutto: 71,94 zł

źródło: galicja/pięknydom24.pl 

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe