piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Galicja: Kolorowe i niezastąpione w kuchni akcesoria ze stali nierdzewnej

Galicja: Kolorowe i niezastąpione w kuchni akcesoria ze stali nierdzewnej

KUCHNIA / Akcesoria kuchenne / 2015-03-16 13:09:00

Znakiem dzisiejszych czasów jest kuchnia wyposażona w elementy ze stali nierdzewnej - są z niej wykonywane piekarniki, okapy, lodówki, kuchenki gazowe, płyty grzewcze, zlewozmywaki, czy armatura. Coraz częściej bywa używana również jako materiał wykończeniowy ścian i blatów. Ale największą popularnością w kuchni cieszą się akcesoria ze stali nierdzewnej: garnki, sztućce, cedzaki, tarki, nabierki, łopatki i wiele innych.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Za co lubimy stal? Przede wszystkim za jej właściwości - obok szkła i niektórych tworzyw sztucznych jest materiałem, który spełnia restrykcyjne wymagania w zakresie kontaktu z żywnością i higieny, nie wchodzi w reakcje z metalami ciężkimi, jest odporna na środki chemiczne, korozję i zadrapania. Wybieramy stalowe przedmioty także ze względu na ich estetyczny wygląd. Stal jest nowoczesna, efektowna i chętnie sięgają po ten surowiec projektanci form użytkowych.

Linia nierdzewnych akcesoriów kuchennych Fresh Colors jest bardzo dobrym przykładem połączenia wysokich parametrów tego wyjątkowego materiału z jego dekoracyjną funkcją. Stal, wytrzymałe tworzywo i dobry wzór to przepis na udany zestaw składający się z ubijaka do ziemniaków, szumówki, nabierki, łyżki do spaghetti i łopatki do mięsa. Kolorowe - linia dostępna jest w kilku barwach: zielony, czerwony, pomarańczowy, żółty i praktyczne - ergonomiczne uchwyty pokryte są antypoślizgową i nienagrzewającą się powłoką z tworzywa sztucznego, będą niezastąpione w kuchni. Dzięki soczystej kolorystyce uchwytów nie sposób im odmówić uroku - po skończonej pracy, umyte i osuszone, wyeksponowane na kuchennym relingu stanowią ładną ozdobę pomieszczenia.

[[[zdjecie,5902,duze]]]

W kuchni warto mieć chociaż jeden komplet garnków ze stali nierdzewnej. Kolekcja Primo nadaje się znakomicie do gotowania, pieczenia i duszenia potraw bez obaw o utratę cennych składników mineralnych i witamin, bowiem garnki wyposażone zostały w dobrze dopasowane i przylegające do naczynia przeźroczyste szklane pokrywy umożliwiające podgląd zawartości i zoptymalizowanie czasu gotowania. Można ich używać na wszystkich kuchenkach, również indukcyjnych. I co bardzo istotne, nadają się do mycia w zmywarce. Stalowe piękności dostępne w 4 rozmiarach i kilku pojemnościach są równie funkcjonalne co estetyczne - przyciągają uwagę lśniącą powłoką i nienagannym kształtem. A jeśli stal nam się znudzi? Jest na to sposób - stalowy design interesująco przełamią akcesoria z barwnego silikonu, szkła, czy tekstyliów i z pewnością sprawią, że do wnętrza kuchni zawita upragniona wiosna.

[[[zdjecie,5903,duze]]]

źródło: galicja/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe