piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Galicja - Dekoracyjne salaterki na przystawki i przekąski

Galicja - Dekoracyjne salaterki na przystawki i przekąski

KUCHNIA / Akcesoria kuchenne / 2018-06-04 10:25:04

Wyśmienite sałatki owocowe wspaniale będą wyglądać w uroczych salaterkach Klio marki Galicja dla Twojego Domu. Te ładne naczynia o kształcie połówki jabłka, są odpowiednio głębokie, by pomieścić sporą porcję dla jednej osoby.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Ciekawą formą wyróżnia się również salaterka Salsa przypominająca kroplę wody, warto przeznaczyć ją na przykład na dipy, bakalie czy inne drobne przekąski. Jeśli natomiast wybierzemy zestaw złożony z sześciu trójkątnych salaterek o nowoczesnym wzornictwie, możemy ułożyć na stole imponującą kompozycję. Cztery z nich wypełnione kolorowymi pysznościami stworzą koło, zaś dwie pozostałe pomieszczą pasujące do nich sosy. Salaterki nie zajmują wiele miejsca, łatwo je umyjemy i umieścimy nawet na małym stoliku. Ogromną zaletą szkła jest także to, iż nie wchodzi w reakcję z żywnością i nie absorbuje zapachów.

W każdej kuchni niezastąpione okażą się również salaterki na przystawki o tradycyjnej podłużnej formie.  Wielobarwne surówki i sałatki będą w nich wyglądać imponująco.

Szklane naczynia mają uniwersalny charakter, możemy używać ich podczas wystawnych przyjęć urządzanych w salonie lub jadalni oraz w czasie kameralnych spotkań towarzyskich w ogrodzie czy na tarasie. Salaterki pasują nie tylko do naczyń szklanych, znakomicie prezentują się także w towarzystwie ceramiki w różnych kolorach, świetnie współgrając z każdym wystrojem kuchennego wnętrza. Zawsze modne i zawsze na czasie doskonale eksponują zawartość, dając nam tym samym nieograniczone możliwości wykorzystania umiejętności kulinarnych i kreowania niepowtarzalnych zestawów.

  • Salaterka na przystawki KLIO, cena brutto: 3,67 zł
  • Salaterka na przystawki, cena brutto: 6,38 zł
  • Salaterka na przystawki SALSA, cena brutto: 3,66 zł
  • Salaterka na przystawki CLEO, cena brutto: 4,46 zł

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe