piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Funkcjonalne meble łazienkowe Ideal Standard

Funkcjonalne meble łazienkowe Ideal Standard

MEBLE / Meble / 2018-06-21 20:46:03

W meblach łazienkowych Tonic II Ideal Standard znajdziemy wszystkie cechy produktu idealnego: estetykę, funkcjonalność i renomę producenta. Meble tworzą stylistycznie spójną całość z ceramiką, armaturą i urządzeniami kąpielowymi dostępnymi w serii.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEAHauz

Tonic II to nowa wersja lubianej przez klientów kolekcji Tonic renomowanej marki Ideal Standard. Meble o nowoczesnej estetyce wyposażone są w szereg udogodnień funkcjonalnych i konstrukcyjnych odpowiadających na potrzeby najbardziej wymagającego użytkownika.

Podwieszana konstrukcja nadaje szafkom estetyczną lekkość i ułatwia utrzymanie porządku w łazience. Jej ergonomiczne rozplanowanie umożliwia szeroka oferta produktów obecnych w serii. Szafki podumywalkowe (45-120 cm) z jedną lub dwiema szufladami, regały wysokie, szafki boczne oraz zabudowy umywalek – wszystkie te elementy można dowolnie konfigurować ze sobą, tworząc zestaw meblowy idealnie dopasowany gabarytami i funkcjonalnością do potrzeb łazienki. Głębokość mebli na poziomie 44 cm gwarantuje komfortowe przechowywanie, a oszczędzający przestrzeń syfon Ideal Flow (z ukrytym przelewem) pozwala w pełni wykorzystać szuflady. Wśród udogodnień użytkowych zaproponowanych w meblach Tonic II warto zwrócić uwagę na wygodny system samodomykania, dzięki któremu szafki i szuflady zamykają się płynnie i praktycznie bezszelestnie. W codziennym użytkowaniu bardzo przydaje się system organizacji szuflad podumywalkowych - zamykane pojemniki i otwarte przegródki ułatwiają przechowywanie niezbędnych rzeczy, zwłaszcza drobiazgów. Mata antypoślizgowa zapobiega przesuwaniu się drobnych przedmiotów podczas ruchu szuflady, a oświetlenie szafki (LED z czujnikiem otwarcia) sprawia, że zawartość jest jeszcze lepiej widoczna.

Rozwiązaniem, na które powinni zwrócić uwagę posiadacze niewielkich łazienek, jest metalowa dolna półka dostępna do pojedynczych szafek w kolorze białym, o szer. 45-80 cm. Półkę montuje się pod meblem, tworząc w ten sposób dodatkowe miejsce do przechowywania ręczników. W małych toaletach świetnie sprawdzą się szafki Tonic II o szerokości 45 cm pod umywalki typu Guest (z baterią montowaną z boku). Szafki o głębokości 26 cm są na tyle wąskie, że bez problemu zmieszczą się w małej przestrzeni, lecz na tyle pojemne, by zachować funkcjonalność.

Właścicieli pokojów kąpielowych może zainteresować designerska obudowa umywalki. Tworzy ją blat o grubości 12 cm na którym można osadzić umywalkę meblową lub wyeksponować umywalkę nablatową. Obudowę można zastosować również jako część mebla, np. dolną półkę na ręczniki.

Meble Tonic II dostępne są w 5 opcjach kolorystycznych: jasnoszary połysk, piaskowy beż (lakier), jasnoszare drewno, jasnobrązowe drewno oraz biały połysk. Do umywalek w rozmiarze 60-120 cm dostępne są dwa rodzaje blatów: szklany (z białego, hartowanego, lakierowanego szkła o grubości 10 mm) oraz blat z płyty meblowej w takich samych opcjach wykończenia jak meble. Wszystkie umywalki Tonic II wyposażone są w białą ceramiczną pokrywę odpływu, co dodaje im elegancji.

Szafkom i szufladom z serii Tonic II towarzyszą solidne metalowe uchwyty w formie długich relingów. Uchwyty w razie potrzeby mogą służyć jako wieszak na ręcznik do rąk. Meble Tonic II są elementem całościowej koncepcji wyposażenia łazienki proponowanej przez firmę Ideal Standard. W serii dostępne są również dopasowane stylistycznie: umywalki, baterie, ceramika sanitarna, wanny, co jest  udogodnieniem dla osób samodzielnie urządzających łazienkę. Cała kolekcja Tonic II legitymuje się prestiżowym tytułem IF Design Award przyznanym za design.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe