piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Franke: Zlewozmywaki kompozytowe  Pebble

Franke: Zlewozmywaki kompozytowe Pebble

KUCHNIA / Systemy kuchenne / 2012-05-28 10:33:00

Franke Pebble to nowy trend we wzornictwie, łączący minimalizm z subtelnymi, zaokrąglonymi kształtami. Elementy ozdobne w zlewozmywakach Pebble zostały ograniczone do minimum. Jednak wzór na ociekaczu jest nie tylko funkcjonalny, ale również dekoracyjny.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Zlewozmywaki Franke Pebble wykonane są na najnowszego kompozytu Fragranit+, zawierającego aż 80% granitu. Powierzchnia zlewozmywaka zabezpieczona jest powłoką antybakteryjną Sanitized, która ogranicza rozwój bakterii i drobnoustrojów. Linia Franke Pebble składa się dwóch modeli: jedno i półtora komorowego. Szeroka paleta kolorów, wśród których znajduje się grafitowy, beżowy, orzechowy, ciemny brązowy, onyx oraz biały polarny, pozwala na dobranie odpowiedniej barwy do każdej kuchni.

Model z jedną komorą przeznaczony jest do montażu w szafkach o szerokości od 45 cm, a półtora komorowy do zabudowy o szerokości minimalnej 60 cm. Zlewozmywaki Pebble są odwracalne, dzięki czemu mogą być montowane z ociekaczem po prawej lub po lewej stronie. W celu ułatwienia montażu armatury, w powierzchni zlewozmywaka znajdują się także dwa podfrezowane otwory pod baterię.  Niezwykłe wzornictwo zlewozmywaków Franke z linii Pebble, łączące elementy tradycyjne z klasycznymi, sprawia, że są to modele uniwersalne, pasujące do kuchni urządzonych w różnych stylach.
Cena detaliczna: 1299 zł (półtora komorowy), 1099 zł (jednokomorowy)

źródło: franke/pięknydom24.pl
 

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe