piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
FormaZone: Lustrzany blask nowości sypialnianych Miotto
foto FormaZone

FormaZone: Lustrzany blask nowości sypialnianych Miotto

SYPIALNIA / Meble / 2014-01-14 13:00:00

Miotto to marka wysokiej jakości mebli i akcesoriów do nowoczesnych wnętrz. Wśród jej propozycji na 2014 rok znajdują się łóżko Zarra oraz nowe komody, szafki nocne i lustra. Wszystkie znaleźć można w odświeżonej ofercie sklepu formazone.pl.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Łóżka Miotto to europejskie bestsellery, wśród których nieczęsto pojawiają się zupełnie nowe modele. Tym większym zaskoczeniem jest Zarra - nowe łoże małżeńskie od Miotto, przeznaczone do materaca w rozmiarze 160/200 lub 180/200. Wykonano je z przyjemnej w dotyku a jednocześnie odpornej na zabrudzenia tkaniny. Łóżko dostępne jest w trzech wariantach kolorystycznych: bieli, taupe i eleganckim odcieniu szaro-brązowym. Nowoczesny, designerski wygląd to nie jedyna jego zaleta. Jest też niezwykle wygodne, a przy tym funkcjonalne - producent wyposażył je w zintegrowany schowek na pościel.

[[[zdjecie,3362,duze]]]

Najmodniejszy look sypialni proponowany przez Miotto to połączenie łóżka Zarra z nowymi modelami sypialnianych komód i szafek nocnych. Ich elementem charakterystycznym są dekoracje z dymionego lustra (jak w serii Amiterno) bądź całe lustrzane powierzchnie, pięknie odbijające światło (jak w serii Fermi). Najbardziej fantazyjnym nowym meblem o funkcji stolika nocnego jest Boezio, z lustrzanym wykończeniem i wewnętrzną szklaną półką. Aranżację sypialni dopełnią eleganckie lustra Miotto w oryginalnych, szklanych ramach. Na szczególną uwagę zasługują modele z nowych serii Lante, Affori i Medici. Wszystkie dostępne są zarówno w wersji okrągłej, jak i prostokątnej.

[[[zdjecie,3360,duze]]]

Przykładowe ceny:

  • Łóżko Zarra by Miotto -5 099 zł brutto -Lozko-Zarra-szaro-brazowe-material-240-x-196-x-89cm.
  • Szafka Boezio by Miotto - 990 zł brutto -Stolik-nocny-Boezio-szklo-45-5x45-5cm.
  • Lustro Lante Quadro by Miotto - 2149 zł brutto-Lustro-wiszace-Lante-Quadro-120-x-78cm


źródło: formazone/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe