piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Filtr prysznicowy UST-M teraz w srebrnej obudowie

Filtr prysznicowy UST-M teraz w srebrnej obudowie

AKCESORIA / Baterie łazienkowe / 2014-12-18 12:04:36

Wkład z węglem z łupin kokosa, możliwość wymienienia wkładu oraz srebrna obudowa, która idealnie będzie się komponować z chromowanymi bateriami łazienkowymi. O takie innowacje został wzbogacony jeden z produktów firmy UST-M - filtr prysznicowy.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Wykorzystanie wkładu uzdatniającego z węglem z łupin kokosa to jeszcze większa wydajność w usuwaniu z wody chloru i związków chloropochodnych. To tym samym jeszcze większa ochrona naszej skóry i włosów przed ich zgubnym oddziaływaniem.

Ukłon w stronę designu

Nowy filtr prysznicowy UST-M ma chromowaną obudowę, dzięki czemu doskonale wpisze się w wygląd zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych łazienek, w których zainstalowana została srebrna bateria prysznicowa. Kiedy zużyjemy całe złoże uzdatniające, nie musimy odinstalowywać i wyrzucać urządzenia - wystarczy, że wymienimy wkład i będzie ono dalej filtrowało naszą wodę. Jest to korzystne zarówno dla naszego portfela, jak i dla środowiska. Filtr prysznicowy UST-M przeznaczony jest dla osób, którym leży na sercu zdrowie skóry i włosów. Zawarty w wodzie chlor wysusza cerę, jest bardzo niewskazany m.in. dla posiadaczy bardzo delikatnej, naczynkowej skóry. Niszczy także włosy, szczególnie te farbowane - sprawia, że matowieją, a kolor traci swoją intensywność. Dzięki filtrowi UST-M pozbawiona chloru i innych szkodliwych substancji woda nie będzie wysuszać skóry i włosów, dzięki czemu będziemy mogli zrezygnować ze stosowania części kosmetyków usuwających skutki działania tych substancji.

  • Cena: 49 zł brutto

źródło: ust-m/pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe