piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Ferro: Łazienka w beżach

Ferro: Łazienka w beżach

AKCESORIA / Armatura sanitarna / 2013-12-20 11:38:00

Klasyczna z subtelną nutą charakterystycznych dla natury barw - odcieni brązu i beżu stwarza niepowtarzalny relaksacyjny klimat. Łazienka, pełna elementów nawiązujących do świata przyrody będzie z pewnością bardzo korzystnie oddziaływała na zmysły użytkowników. W takim wnętrzu można wypocząć, odzyskać pozytywny nastrój, zadbać o ciało i umysł.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Wszystkie znajdujące się tu elementy tworzą harmonijną całość; wazony pełne suszonych roślin, duże piękne muszle ułożone na umywalce, niewielkie kamienie wyłowione gdzieś z rzeki, grecka kolumna przypominająca śródziemnomorskie aranżacje i idealnie dobrana kolorystyka przedmiotów. W takiej łazience jest wszystko czego wymaga charakter pomieszczenia - funkcjonalne meble, szlachetna ceramika, elegancki grzejnik i gustowna armatura. Interesującą propozycją dla wnętrza urządzonego w stylu klasycznym jest kolekcja baterii Torino firmy Ferro.

[[[zdjecie,3310,duze]]]

Baterie charakteryzuje elegancka linia wzornicza i charakterystyczny design. Kolekcję do łazienek tworzą: bateria wannowa, bateria umywalkowa stojąca z automatycznym korkiem spustowym, bateria bidetowa z automatycznym korkiem spustowym, bateria natryskowa. Każda bateria wyposażona jest w mosiężny korpus z ceramiczną głowicą. Oprócz baterii natryskowej wszystkie posiadają ceramiczne regulatory przepływu strumienia wody z funkcją tłumienia hałasu. Niewątpliwą zaletą tych jednouchwytowych baterii jest funkcja pozwalająca na oszczędne gospodarowanie wodą. Sposób włączenia przepływu wody poprzez jeden ruch ręki przekłada się na jej zużycie - to wystarczy, aby szybko ustawić właściwą temperaturę wody i nie marnować jej na próżno. Dekoracyjną, zewnętrzną powierzchnię baterii stanowi trójwarstwowo nałożona miedź, nikiel i błyszcząca warstwa chromu. Klasyczna łazienka w odcieniach beżu, brązu i bieli z wieloma naturalnymi akcentami wystroju oraz elegancką armaturą będzie prawdziwą wizytówką domu. Panująca w niej ciepła i przytulna atmosfera pozwoli mieszkańcom na chwile relaksu po uciążliwym dniu, rankiem zaś nastroi pozytywnie dodając potrzebnej do działania energii.

źródło: ferro/pięknydom24.pl
 

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe